Nechci být manažer, chci trénovat, říká studující kanoista Prskavec

18.10.2016 16:29

Kajakář Jiří Prskavec.

Další medaile. Kajakář Prskavec si v Augsburgu dojel pro stříbro

Kajakář Jiří Prskavec získal stříbro v Augsburgu a v sezoně Světového poháru vodních slalomářů vybojoval druhou medaili. Na vítězného Slovince Petera Kauzera,... více

Kajakářka Barbora Valíková skončila ve finále osmá.

Na Světovém poháru v Německu dopadla nejlépe Kudějová

Aktualizováno 07.07. 19:18Kajakářka Kateřina Kudějová skončila na Světovém poháru ve vodním slalomu v Augsburgu sedmá, Barbora Valíková za ní byla ve finále osmá. Kanoista Lukáš Rohan... více

Fišerová začala SP stříbrem, Prskavec byl smolně čtvrtý.

Fišerová začala SP stříbrem, Prskavec byl smolně čtvrtý

Kanoistka Tereza Fišerová vstoupila do sezony Světového poháru ve vodním slalomu druhým místem v Liptovském Mikuláši. Vicemistryně světa nestačila na Slovensku... více

Český kanoista Tomáš Rak si splnil ziskem bronzové medaile na domácím mistrovství Evropy velký sen.

Úspěch na ME
Splnil se mi sen, lepší závod jsem nezažil, řekl bronzový Rak

Pro bronzového kanoistu Tomáše Raka bylo mistrovství Evropy ve vodním slalomu před domácím publikem životním zážitkem. Přitom scházelo málo a do reprezentace... více