Nejlepší skokani světa na Desperados High Jump

Sport
25. 7. 2015 06:00
Desperados High Jump.
Desperados High Jump.

Už po šestnácté se na přelomu července a srpna předvedou nejlepší skokani a skokanky z extrémních výšek své schopnosti na Desperados High Jump. Zatopený žulový lom v Hříměždicích opět zažije kombinaci sportovních, ale i hudebních výkonů.

Skokanka Petra Smolíková.Letos se diváci mohou těšit na seskoky z pětimetrové houpačky. Z dvanáctimetrové i šestnáctimetrové výšky se budou vrhat nejlepší představitelé splashdivingu, skok placákem, a highdivingu. Celé akce se zúčastní i soutěžící z Německa, kteří patří mezi hlavní představitele ve skoku placáku, v čele se svým rekordmanem Christianem Elvisem Guthem, který se pyšní skokem ze 43 metrů. Události se také zúčastní Alain Kohl a Andreas Hulliger ze Švýcarska. České skokanky bude například reprezentovat Petra Smolíková.

Celou sportovní akci doprovodí hudební program, který návštěvníkům nabídne různorodou škálu od hip hopu až k thrash rock and rollu. Také se zde objeví Libor Podmola, několikanásobný mistr světa v motokrosu a vítěz závodu X-Games. Součástí programu je i parkurové vystoupení na nejvyšší úrovni a nakonec se návštěvníkům předvedou vznášející se flyboardeři.

Pro návštěvníky zde bude připraveno stanové městečko, sprchy i občerstvení.
Desperados High Jump.

Bližší informace o programu a vstupenkách naleznete na webu www.highjump.cz





Autor: Tereza StřihavkováFoto: Facebook , www.highjump.cz

Další čtení

Připraveni na jízdu? VELO Zimní Tour je tady!

Sport
31. 1. 2026
www.olympics.com/ioc/milano-cortina-2026

Vše o zimní olympiádě: Bude hodně netradiční. A maskotem je hranostaj

Sport
Aktualizováno: 30. 1. 2026 09:37
ilustrační foto

Lyžařské podmínky jsou ideální. Hory zasypal sníh a mráz pomáhá zasněžování

Sport
29. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ