Australský plavec
Olympijský šampion Chalmers se podrobil další operaci srdce

27.08.2019 08:42

Plavkyně Barbora Seemanová vyhrála na Světovém poháru v Berlíně závod na 400 metrů volný způsob.

Světový pohár
Čeští plavci v Berlíně zářili, Seemanová slaví zlato

Plavkyně Barbora Seemanová vyhrála na Světovém poháru v Berlíně závod na 400 metrů volný způsob. Nejrychlejší byla už v rozplavbách a ve finále porazila o sedm... více

Američanka Sarah Thomasová při svém výjimečném počinu.

První v historii
Překonala rakovinu, poté čtyřikrát v kuse přeplavala La Manche

Sedmatřicetiletá Američanka Sarah Thomasová se stala prvním člověkem, který bez přestávky čtyřikrát přeplaval Lamanšský průliv. Žena, která překonala rakovinu,... více

Česká plavkyně Markéta Pechová na setkání s novináři v Liberci.

Handicapovaná plavkyně
Pechová měla po doplavání "okno", na paralympiádu se nechystá

Liberecká plavkyně Markéta Pechová jako první handicapovaná žena z Česka zdolala před čtyřmi dny kanál La Manche. Dostala od té doby spoustu gratulací, život... více

Ilustrační foto.

Plavání
Čejka je juniorský šampion, vytvořil seniorský rekord

Aktualizováno 23.08. 19:53Jan Čejka získal jako první český plavec v historii zlato na juniorském mistrovství světa. V Budapešti vyhrál finále na 50 metrů znak v novém českém seniorském... více