Při autonehodě zemřel vítěz Velké pardubické Jiří Chaloupka

Sport
8. 11. 2012 16:15
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Bývalý žokej Jiří Chaloupka, vítěz Velké pardubické z roku 1979, tragicky zahynul při středeční autonehodě. Šedesátiletého trenéra srazilo auto v Těšanech na Brněnsku. Informoval o tom Jockey Club ČR.

Jiří Chaloupka, bratr čtyřnásobného šampiona Velké pardubické Václava Chaloupky (1969, 1971, 1972 a 1977), vyhrál slavnou steeplechase v sedle klisny Legendy v dostihu, který tehdy dokončili čtyři koně. V poslední době trénoval a jeho syn Jiří Chaloupka mladší letos vyhrál s Kadynym České derby.

"Škoda dobrého koňaře. On mi poslední dobou fandil. Spolu jsme diskutovali o taktice Tiumena," citoval osminásobného vítěze Velké pardubické Josefa Váňu iSport.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Plnou parou vpřed! (ilustrační foto)

Na Vltavě odstartoval slavný lodní maraton. Lodě plují z Budějovic do Prahy

Sport
27. 6. 2025
ilustrační foto

Zlatá hokejka: Nejlepším hráčem sezóny je David Pastrňák. Už poosmé

Sport
26. 6. 2025
Nový generální manažer českých fotbalových reprezentací Pavel Nedvěd na briefingu výkonného výboru Fotbalové asociace ČR (FAČR), 24. června 2025, Praha.

Držitel Zlatého míče Nedvěd se stal manažerem českých fotbalových reprezentací

Sport
24. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ