První ztráta v sezoně. Florbalisté Boleslavi nestačili na Tatran

Sport
9. 10. 2017 21:28
Smutek florbalistů Mladé Boleslavi (ilustrační foto).
Smutek florbalistů Mladé Boleslavi (ilustrační foto).

Florbalisté Mladé Boleslavi podlehli v dohrávce 6. kola superligy doma s Tatranem Střešovice 4:5 v prodloužení a zaznamenali první ztrátu v sezoně. Středočeši, kteří obhajují vítězství v základní části, ztrácejí na vedoucí Vítkovice tři body, ale stále mají ještě jeden zápas k dobru.

Střešovice v utkání vedly třikrát o dvě branky, ale ve 44. minutě vyrovnal Tomáš Chroust na 4:4. V čase 64:09 rozhodl ve prospěch Pražanů Marek Beneš, který se v utkání trefil dvakrát stejně jako jeho spoluhráč Filip Ullmann i mladoboleslavský Jakub Gruber.

"Soupeře jsme dnes zbytečně pouštěli do velkého množství brejků. O tři body nás připravily neproměněné šance," řekl trenér Mladé Boleslavi Jan Pazdera webu Českého florbalu.

Šestnáctinásobný český mistr Tatran se po třetí výhře ze šesti zápasů v sezoně posunul na osmé místo. "Dnes jsme se odpíchli od dobré obrany, kterou výborným výkonem podpořil gólman Kafka. Konečně jsme k tomu přidali i trochu efektivity a týmového ducha. Věřím, že to tým nakopne k lepším výsledkům," uvedl kouč Střešovic Luděk Beneš.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Kateřina Šulová

Další čtení

Horner končí po 20 letech v čele týmu formule 1 Red Bull

Sport
9. 7. 2025
Klára Poláčková (Kolouchová)

Proč zemřela horolezkyně Kolouchová? Pád ano, výbuch ne

Sport
4. 7. 2025
ilustrační foto

Byla první Češka na Mount Everestu. Teď umřela na Parbatu, vybuchla láhev

Sport
3. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ