Ragbyový šampionát divácky táhne, Wembley hlásí rekord

Sport
28. 9. 2015 05:00
MS v ragby divácky táhne.
MS v ragby divácky táhne.

Rekordní návštěva 89.267 diváků sledovala na mistrovství světa v ragby nedělní vítězství irského týmu 44:10 nad Rumunskem. Ve fotbalovém svatostánku ve Wembley, který má kapacitu 90.000, tak padl předchozí rekord z minulého týdne, kdy vítězství Nového Zélandu nad Argentinou aplaudovalo 89.019 fanoušků.

Před začátkem letošního turnaje mistrovství světa držel rekord finálový zápas z roku 2003. Souboj o titul mezi Anglií a Austrálií tehdy vidělo na olympijském stadionu v Sydney 82.957 diváků.

Autor: ČTK Foto: ČTK/PA/Paul Harding

Další čtení

ilustrační obrázek

Třaskavá bitva na Letné: Sparta útočí na první místo, Slavia hájí neporazitelnost

Sport
28. 8. 2026
Viktoria Plzeň - Crvena zvezda Bělehrad, odvetné utkání 4. předkola fotbalové Evropské ligy, 27. srpna 2026

Český fotbal slaví velký úspěch: V hlavní fázi evropských pohárů se představí čtyři kluby

Sport
28. 8. 2026
Jakub Menšík (vlevo) a Karolína Muchová, oba z České republiky, pózují s trofejí po vítězství nad Belindou Bencicovou ze Švýcarska a Flaviem Cobollim z Itálie ve finále smíšené čtyřhry na tenisovém turnaji US Open

Zlatá divoká karta! Menšík s Muchovou senzačně kralují mixu na US Open

Sport
27. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ