17.07.2019 15:00

Český plavec Jan Micka na mistrovství Evropy v krátkém bazénu.

Plavání
Micku trápí střevní potíže, přesto mu v Glasgow neuniklo finále

Plavec Jan Micka potřetí za sebou postoupil na vrcholné akci v krátkém bazénu do finále. Na mistrovství Evropy v Glasgow dnes navzdory zdravotním problémům... více

Česká plavkyně Simona Kubová na mistrovství Evropy.

Plavání
Kubová je na mistrovství Evropy ve finále, Franta nepostoupil

Znakařka Simona Kubová znovu poplave finále stovky na mistrovství Evropy v krátkém bazénu. Obhájkyně páté pozice z předloňského šampionátu v Kodani dnes v... více

Plavkyně Barbora Seemanová vyhrála na Světovém poháru v Berlíně závod na 400 metrů volný způsob.

Světový pohár
Čeští plavci v Berlíně zářili, Seemanová slaví zlato

Plavkyně Barbora Seemanová vyhrála na Světovém poháru v Berlíně závod na 400 metrů volný způsob. Nejrychlejší byla už v rozplavbách a ve finále porazila o sedm... více

Američanka Sarah Thomasová při svém výjimečném počinu.

První v historii
Překonala rakovinu, poté čtyřikrát v kuse přeplavala La Manche

Sedmatřicetiletá Američanka Sarah Thomasová se stala prvním člověkem, který bez přestávky čtyřikrát přeplaval Lamanšský průliv. Žena, která překonala rakovinu,... více