17.07.2019 15:00

Český plavec Jan Micka.

Český plavec
Kraulař Micka skončil na MS na 1500 m desátý

Český plavec Jan Micka obsadil na mistrovství světa v korejském Kwangdžu v rozplavbách na 1500 m volný způsob desáté místo v čase 14:59,05 a do nedělního... více

Maďarský plavec Kristóf Milák.

MS v Koreji
Kubová skončila desátá, Milák vzal Phelpsovi rekord

Znakařce Simoně Kubové finále na mistrovství světa v Koreji znovu uniklo, na neolympijské padesátce skončila v semifinále desátá. Ve srovnání s dopolední... více

Michal Navrátil si stříbro tentokrát nevyskákal, skončil pod stupni vítězů.

Extrémní skoky
Český "Superman" Navrátil na medaili nedoskočil

Michal Navrátil na mistrovství světa neobhájil stříbro v extrémních skocích do vody. Český reprezentant na šampionátu v Koreji obsadil čtvrtou příčku s... více

Plavkyně Simona Kubová.

Plavání
Kubová postoupila do semifinále, Franta vylepšil český rekord

Plavkyně Simona Kubová postoupila na mistrovství světa do semifinále závodu na 100 metrů znak a má šanci na zopakování finálové účasti z předloňského... více