Sáblíková po sezoně snů: Nečekala jsem, že se na trojce vrátím

Vítězná Anais Bescondová ze štafety dvojic.

Francie slaví vítězný double, česká smíšená štafeta šestá

Biatlonová štafeta Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Markéta Davidová a Eva Kristejn Puskarčíková skončila v Pokljuce šestá a zvedla si náladu po nepovedených... více

Rychlobruslařka Zuzana Kuršová.

ZOH mládeže
Rychlobruslařka Kuršová získala stříbro

Rychlobruslařka Zuzana Kuršová vybojovala na zimních olympijských hrách mládeže v Lausanne stříbrnou medaili. Šestnáctiletá členka NowiS Teamu trenéra Petra... více

Snowboardcrossařka Eva Samková pózuje pro fotografy.

Soustředění v Kanadě
Samková: Medailí už tolik nebude, mám unavená kolena

Česká snowboardcrossová reprezentace v čele s úřadující mistryní světa Evou Samkovou v úterý vyrazí do Kanady, kde absolvuje soustředění před dalším dílem... více

Německý skokan na lyžích Karl Geiger.

Skoky na lyžích
Kobajaši selhal, svěťák vede po výhře Geiger. Koudelka čtrnáctý

Aktualizováno 11.01. 18:11Skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil v závodě Světového poháru ve Val di Fiemme 14. místo, Viktor Polášek byl čtyřiadvacátý. Třetí český zástupce Filip... více