San Francisco dělí jedna výhra od titulu v MLB

Sport
1. 11. 2010 08:17
Baseballisté San Franciska jsou blízko triumfu ve Světové sérii.
Baseballisté San Franciska jsou blízko triumfu ve Světové sérii.

Baseballisté San Franciska jsou už jen krok od titulu v zámořské MLB. Ve Světové sérii proti Texasu vyhráli čtvrtý duel na půdě soupeře 4:0 a na zápasy vedou již 3:1.

Sezonu mohou ukončit již dnes v noci, kdy se hraje opět na stadionu Rangers. Giants slavili titul naposledy v roce 1954.

O úspěch San Franciska se v nedělním duelu zasloužil především teprve jednadvacetiletý nadhazovač Madison Bumgarner, jenž prakticky vymazal elitní pálkaře domácích. A když k tomu přidali homeruny Aubrey Huff s Busterem Poseyem, bylo o zápasu rozhodnuto.

Pro dnešní pátý zápas využijí oba týmy nejlepší nadhazovače letošního ročníku MLB Cliffa Leeho (Texas) a Teda Lincecuma. Oba už se představili v úvodním finále, tehdy ale jejich nadhozy doslova rozprášili pálkaři soupeřova týmu a výsledkem bylo skóre 11:7 pro San Francisco.

Foto: archiv

Další čtení

Jizerská padesátka hlásí plno: hlavní závod je vyprodaný, hrozí rekordní účast

Sport
8. 1. 2026
Čeští hokejisté porazili v semifinále mistrovství světa dvacítek v St. Paulu Kanadu 6:4

Čeští junioři vyřadili Kanadu a zahrají si o zlato se Švédskem

Sport
5. 1. 2026

Bývalý šampion Fury chce znovu boxovat, v 37 letech oznámil další návrat

Sport
4. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ