28.05.2016 17:52 Aktualizováno 28.05. 18:53

Cyklista Chris Froome.

Cyklistika
Dumoulin dotahoval marně, Froome poprvé vyhraje italské Giro

Aktualizováno 26.05. 19:21Britský cyklista Chris Froome poprvé vyhraje Giro d'Italia. Před nedělní poslední etapou, v níž se už tradičně nezávodí, má v čele více než čtyřicetisekundový... více

Závodníci při jedné z etap Giro d'Italia.

Cyklistika
Dumoulin stáhl Yatesův náskok, další etapu Gira vyhrál Schachmann

Aktualizováno 24.05. 20:15Obhájce titulu Tom Dumoulin stáhl na Giru d'Italia náskok vedoucího Simona Yatese na 28 sekund. Nizozemský cyklista zaútočil v závěrečném stoupání dnešní 18.... více

Časovku vyhrál Dennis, v růžovém zůstal Yates.

Giro d´Italia
Časovku vyhrál Dennis, v růžovém zůstal Yates

Aktualizováno 22.05. 19:07Úterní časovku jednotlivců na Giru d'Italia vyhrál australský cyklista Rohan Dennis, nejlepším z českých závodníků byl Zdeněk Štybar na 68. místě se ztrátou... více

Simon Yates.

Viviani zvládl hromadný finiš i díky Štybarovi, dál vede Yates

Aktualizováno 18.05. 19:06Hromadný spurt ve 13. etapě Gira d'Italia vyhrál italský cyklista Elia Viviani a připsal si třetí vítězství v tomto ročníku. V cílové rovince porazil i s... více