MS v kanoistice
Suverénní český čtyřkajak. Z rozjížďky rovnou do finále

21.08.2015 12:09 Aktualizováno 21.08. 18:25

Letní olympijské hry Tokio 2020, 5. srpna 2021. Rychlostní kanoistika, K2, 1000 m muži - finále. Zleva Josef Dostál a Radek Šlouf  z ČR se radují ze zisku bronzových medailí.

Rychlostní kanoisté
Dostál se Šloufem získali v Tokiu bronzovou medaili na deblkajaku

Rychlostní kanoisté Josef Dostál a Radek Šlouf vybojovali na olympijských hrách bronz v závodě deblkajaků na trati 1000 metrů a získali pro českou výpravu v... více

Rychlostní kanoista Martin Fuksa.

Příprava na olympiádu
Kanoista Fuksa po Japonsku: Komfort, klid na duši i motivace

Kanoista Martin Fuksa se před pár dny vrátil z měsíčního soustředění v japonském městě Susaki v prefektuře Kóči, kde ho příští rok v létě čeká závěrečná... více

Kajakář Jiří Prskavec.

Vodní slalom
Kajakář Prskavec se stal suverénně mistrem světa!

Aktualizováno 29.09. 14:30Kajakář Jiří Prskavec se podruhé v kariéře stal mistrem světa ve vodním slalomu. Finálovou jízdu ve španělském Seu d'Urgell vyhrál s téměř dvousekundovým... více

Ondřej Synek.

Dlouhá série
Bez medaile? Není to tragédie, zhodnotil Synek

Dlouhá série medailových úspěchů skifaře Ondřeje Synka na vrcholných akcích skončila na mistrovství světa v Ottensheimu. Šestatřicetiletý veslař poprvé od roku... více