Týmy NFL se budou muset připravovat na sezonu jen doma

Sport
3. 6. 2020 21:09
Fotografie z letošního Superbowlu.
Fotografie z letošního Superbowlu.

Všech 32 týmů zámořské ligy amerického fotbalu NFL se bude muset připravovat na novou sezonu jen v domácích areálech. O tomto rozhodnutí, které má zamezit zbytečnému cestování v době pandemie koronaviru, informoval podle médií v úterý šéf ligy Roger Goodell. NFL by se měla rozběhnout 10. září.

Většina klubů nikam během přípravy necestuje. Ale například úřadující vítězové Super Bowlu Kansas City Chiefs nebo Dallas, Pittsburgh, Buffalo či Indianapolis pořádají tréninkové kempy na jiných místech.

V současné době se hráči nejbohatší soutěže světa mohou stále chystat na sezonu jen individuálně doma. Koncem tohoto týdne by mohly kluby začít pomalu své areály otevírat, ale některé státy jako Washington nebo Illinois to zatím neumožní.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/David J. Phillip

Další čtení

Čeští hokejisté prohráli s kanadou 0:5

Sport
12. 2. 2026
ilustrační foto

Helmu s obrázky zabitých Ukrajinců mu zakázali. Ale smí mít černou pásku

Sport
Aktualizováno: 10. 2. 2026 18:14
ilustrační foto

Dva Češi se pokusili dostat na olympiádu s falešnými průkazy a vstupenkami

Sport
10. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ