VIDEO: Bitka zápasníka s trenérem soupeře? Museli je roztrhnout

Sport
12. 9. 2016 06:00
Pozápasový spor.
Pozápasový spor.

Zápasník těžké váhy nejslavnější MMA organizace světa UFC Fabrizio Werdum měl za sebou zápas, ve kterém jasně dominoval. Po duelu s Američanem Travisem Brownem během večera UFC 203 už čekal jen na to, až bodoví rozhodčí sečtou body a ringový sudí mu zvedne ruku nad hlavu jako vítězi. Vše ale zvrtlo a nakonec málem absolvoval druhý zápas, tentokrát proti trenérovi svého soupeře Edmondu Tarverdyanovi.

Ten začal Brazilci Werdumovi sprostě nadávat a blížil se k němu, což se opravdu nevyplácí, zvlášť hned po skončení zápasu. Werdum si to nenechal líbit, odstrčil kouče kopem a už už se stavěl do postoje pro boj. Naštěstí už bylo v oktagonu v té chvílí tolik lidí, že od sebe oba kohouty stihli okamžitě odtrhnout. Poté, co se situace uklidnila, mohlo konečně dojít k vyhlášení Werduma vítězem zápasu.

"Moje máma mě vždycky nabádala, abych nikdy neříkal lidem zlé věci. A on si začal, řval na mě, ať držím hubu. Já si jen udržoval odstup, nechtěl jsem ho kopnout. Je to kouč boxu a já jsem mu viděl v očích, že mě chce praštit," vysvětloval po zápase zkušený zápasník.

PODÍVEJTE SE NA INCIDENT PO SKONČENÍ ZÁPASU:

Autor: - tve -Foto: Youtube.com

Další čtení

Fanoušci brněnské Komety - ilustrační foto

Opilý fanoušek Komety napadl trenéra Sparty. Nepřijatelné, říkají Pražáci

Sport
15. 9. 2025

Americký sprinter Knighton dostal čtyřletý trest za doping

Sport
12. 9. 2025
Přípravné fotbalové utkání: Česko - Saúdská Arábie, 1:1

Česko zklamalo! S outsiderem jen remíza a pískot z tribun

Sport
9. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ