Volejbalistky Olomouce vyřadila z Ligy mistryň rumunská Alba Blaj

30.10.2018 18:58

Kladno v repríze finále zdolalo mistra z Karlovarska.

Volejbalová extraliga
Kladno v repríze finále zdolalo mistra z Karlovarska

Volejbalisté Kladna porazili v dohrávaném šlágru 11. kola extraligy v repríze letošního finále 3:1 na sety mistrovské Karlovarsko. Vicemistři vyhráli počtvrté... více

Laura Emontsová a Veronika Trnková z Prostějova se snaží blokovat.

Zvládnutý dvojzápas
Úspěch v Evropě. Volejbalistky Prostějova a Liberce postupují

Volejbalistky Prostějova a Liberce se v evropských pohárových soutěžích probojovaly do osmifinále. Oba české celky měly v odvetách postup jistý už po prvních... více

Prostějov porazil Sofii hladce ve třech setech.

Pohár CEV
Prostějov rozdrtil Sofii na její půdě, jasně vyhrálo i Kladno

Aktualizováno 29.11. 21:14Prostějovské volejbalistky vstoupily do Poháru CEV hladkou výhrou 3:0 nad Levski Sofia. České mistryně zvítězily v bulharské metropoli za 65 minut 25:18,... více

Zápas Nymburku sledovalo téměř tisíc dětí.

Unikátní návštěvnost
Výhru Nymburka sledovalo nejmladší publikum v historii

Basketbalisté Nymburka v 11. kole NBL porazili doma USK Praha 101:56. Dopolední zápas sledovalo nejmladší publikum v historii na sportovním utkání v Česku.... více