24.05.2016 12:23

Simon Yates.

Giro d´Italia
Viviani zvládl hromadný finiš i díky Štybarovi, dál vede Yates

Aktualizováno 18.05. 19:06Hromadný spurt ve 13. etapě Gira d'Italia vyhrál italský cyklista Elia Viviani a připsal si třetí vítězství v tomto ročníku. V cílové rovince porazil i s... více

Ředitel stáje Astana Lars Michaelsen byl suspendován na 50 dní za ohrožení traťového komisaře.

Cyklistika
Problém pro šéfa Astany. Na trati ohrozil komisaře, dostal distanc

Mezinárodní cyklistická unie (UCI) suspendovala na 50 dní sportovního ředitele stáje Astana Larse Michaelsena za to, že při závodě v Anglii málem týmovým vozem... více

Irský cyklistka Sam Bennett se radoval na italském Giru letos podruhé.

Bennett slavil na autodromu v Imole druhý etapový vavřín

Aktualizováno 17.05. 20:08Irský cyklista Sam Bennett vyhrál spurt na závodním okruhu v Imole a ve 12. etapě Gira d'Italia si připsal druhý triumf na letošním 101. ročníku. Růžový dres... více

Matej Mohorič.

Cyklistické Giro
Nejdelší etapu vyhrál Mohorič, Dumoulin už je druhý

Aktualizováno 15.05. 18:46Nejdelší 10. etapu letošního Gira d'Italia vyhrál po 244 kilometrech a šesti hodinách jízdy slovinský cyklista Matej Mohorič. Lídrem zůstal Brit Simon Yates,... více