29.03.2007 13:54

Maďarka Katinka Hosszúová ovládla dlouhou polohovku již popáté.

MS v plavání
Nemá konkurenci! Hosszúová opět ovládla dlouhou polohovku

Maďarka Katinka Hosszúová na mistrovství světa v Kwangdžu ovládla polohový závod na 400 metrů a jako první plavkyně v historii získala pět zlatých medailí v... více

Michal Navrátil si stříbro tentokrát nevyskákal, skončil pod stupni vítězů.

Extrémní skoky
Český "Superman" Navrátil na medaili nedoskočil

Michal Navrátil na mistrovství světa neobhájil stříbro v extrémních skocích do vody. Český reprezentant na šampionátu v Koreji obsadil čtvrtou příčku s... více

Ragbisté Nového Zélandu budou patřit k favoritům.

Sportovní program
Evropské hry, MS v hokeji a v ragby. Lákadla roku 2019

Původní zpráva Evropské hry, MS v hokeji nebo v ragby. Rok 2019 je tu co nevidět. Liché letopočty nemají v sobě zahrnutou žádnou velkou celosvětovou akci podobnou olympijským... více

Simona Kubová postoupila do semifinále desátým časem.

MS v krátkém bazénu
Kubové finále uniklo, desáté místo z rozplaveb nevylepšila

Aktualizováno 14.12. 14:22Znakařka Simona Kubová další finálovou účast na mistrovství světa v krátkém bazénu nepřidala. V semifinále padesátky obsadila stejně jako v dopoledních... více