První doping v Riu! O medaili přijde vzpěrač i soupeř Fuksy

18.08.2016 20:07

Hokejisté Německa zdolali Nory 2:1 po samostatných nájezdech.

Olympijský hokej
Německo zdolalo Norsko po nájezdech a má první výhru

Hokejisté Německa se na olympijském turnaji v Pchjongčchangu dočkali první výhry, když v utkání skupiny C porazili Norsko 2:1 po samostatných nájezdech. Souboj... více

Öystein Braaten získal zlatou medaili.

Norsko slaví. Dvaadvacetiletý Braaten získal zlato v slopestylu

Norský lyžař Öystein Braaten se stal olympijským vítězem ve slopestylu. Dvaadvacetiletý dvojnásobný vítěz prestižních X-games zvítězil v Pchjongčchangu před... více

Na zimní olympiádu v Pchjongčchangu bylo prodáno už milion lístků.

Zimní hry
Olympiáda v Koreji táhne, prodalo se už přes milion vstupenek

Počet prodaných vstupenek na soutěže zimních olympijských her v Pchjongčchangu dosáhl hranice jednoho milionu. Pořadatelé v průběhu desátého dne soutěží... více

Rakouský sjezdař Marcel Hirscher potvrzuje fantastickou formu.

Rakouský fenomén
Famózní Hirscher ovládl obří slalom a slaví druhé zlato

Aktualizováno 18.02. 07:47Zatímco sobotní závod ve sjezdovém lyžování na olympijském svahu v Pchjongčchangu měl senzační vítězku v Ester Ledecké, která vyhrála super-G, dnešní obří... více