Autor: - red -

Izraelská běžkyně Lonah Salpeterová.

Významná akce
Nový traťový rekord Pražského maratonu, nejlepší Čech Pavlišta

Aktualizováno 05.05. 12:31Izraelská reprezentantka Lonah Salpeterová vyhrála Pražský maraton v novém traťovém rekordu 2:19:44. Dostala se tím na čtvrté místo letošních světových... více

Ilustrační foto.

Nový trend
Rostoucí oblíbenost běhání ovlivňuje i zájem o elektroniku

Zatímco dříve hodně lidí běhalo po asfaltu a ve městech, v posledních letech se podle oslovených odborníků běhy na delší trasy vrací do přírody. Tento trend... více

Legendární závod Red Bull 400 se vrací do Čech.

Extrémní závod
Legendární závod Red Bull 400 se vrací do Čech, nově na Ještědu

Po roční přestávce se čeští běžečtí nadšenci mohou těšit na jeden z nejnáročnějších sprinterských závodů na světě. Výběh do skokanského můstku Red Bull 400 byl... více