Serena Williamsová popáté vyhrála anketu AP

26.12.2018 18:38

Ledecká, Pastrňák i Ondra. Sportovec roku zná finálovou desítku

Sportovní anketa
Ve finále je pět mužů a pět žen. Kdo bude sportovcem roku?

Obhájkyně prvenství snowboardistka Ester Ledecká nechybí ve finálové desítce 61. ročníku ankety Sportovec roku České republiky, kterou svými hlasy vybrali... více

Srb Novak Djoković vyhrál prestižní anketu potřetí v životě.

Sportovec roku
Djokovič potřetí evropským králem, Ledecká je čtvrtá

Nejlepším evropským sportovcem roku byl v anketě tiskových agentur vyhlášen už potřetí srbský tenista Novak Djoković. Česká dvojnásobná olympijská vítězka ve... více

Ester Ledecká.

Ocenění
Anketu Sportovec roku ovládla "obojživelnice" Ester Ledecká

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká s rekordním náskokem vyhrála anketu Sportovec roku. Druhá Martina Sáblíková za ní skončila o 759 bodů. To je o 23... více

Vzpěrač Orság je znovu nejlepším sokolským sportovcem roku.

Obhájil prvenství
Vzpěrač Orság je znovu nejlepším sokolským sportovcem roku

Vzpěrač Jiří Orság se podruhé za sebou stal nejlepším sokolským sportovcem roku. Pomohly mu sedmé místo na mistrovství světa i české rekordy na domácím... více