21.01.2020 19:35

Ester Ledecká.

Lyžování
Fantastická Ledecká! V Crans Montaně byla třetí v kombinaci

Aktualizováno 23.02. 14:52Lyžařka Ester Ledecká obsadila třetí místo v alpské kombinaci v Crans Montaně a potřetí v kariéře se ve Světovém poháru umístila na stupních vítězů. Vyhrála... více

Světový pohár
Obří slalom v Kranjské Goře vyhrála Robinsonová před Vlhovou

Novozélanďanka Alice Robinsonová vyhrála obří slalom Světového poháru v Kranjské Goře. Překvapivá vítězka úvodního závodu sezony v Söldenu předvedla ve druhém... více

Německý lyžař Thomas Dressen.

Sjezdové lyžování
Dressen vyhrál podruhé za sebou. Závod, ale málem nedokončil

Německý lyžař Thomas Dressen vyhrál sjezd Světového poháru v Saalbachu a navázal na dva týdny starý triumf v Garmisch-Partenkirchenu. více

Servisman Ester Ledecké Miloš Machytka se raduje z úspěchu (vlevo).

Lyžování
Servisman Machytka: Na začátku jsem byl nervóznější než Ester

České lyžařky slavily v historii alpského Světového poháru tři vítězství a na všech třech měl podíl Miloš Machytka. Z pozice servismana dvakrát asistoval u... více