Smutná radost. Babička thajského vzpěrače se medaile nedožila

Sport
9. 8. 2016 11:23
Když v neděli Sinphet Kruaithong bojoval o životní úspěch v Riu de Janeiro, jeho babička při sledování vzpěračské soutěže v televizi zkolabovala a medaile už se nedožila.
Když v neděli Sinphet Kruaithong bojoval o životní úspěch v Riu de Janeiro, jeho babička při sledování vzpěračské soutěže v televizi zkolabovala a medaile už se nedožila.

Radost z bronzové olympijské medaile vystřídala v rodině thajského vzpěrače smutná událost. Když v neděli Sinphet Kruaithong bojoval o životní úspěch v Riu de Janeiro, jeho babička při sledování vzpěračské soutěže v televizi zkolabovala a medaile už se nedožila.

Kruaithong pochází z města Čiang Mai na severu Thajska. Když v neděli v Brazílii bojoval s činkami ve váhové kategorii do 56 kilogramů, jeho rodina a přátelé připravili televizní projekci. Těsně před koncem soutěže se dvaaosmdesátiletá babička zhroutila. V úterý už měla pohřeb.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Hokejisté vstoupili do MS výhrou nad Švýcary 5:4 v prodloužení, rozhodl Červenka

Sport
9. 5. 2025
ilustrační foto

OH 2028 v Los Angeles chystají zahájení a závěr na dvou stadionech

Sport
8. 5. 2025
Odlet české hokejové reprezentace na mistrovství světa do Dánska, 6. května 2025, Praha. Na snímku je David Pastrňák.

Pastrňák: Cítím se o hodně líp než loni, zase musíme tahat za jeden provaz

Sport
6. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ