26.12.2012 10:00

Český cyklista Jan Bárta.

Cyklistika
Další medaile. Bárta dojel na Evropských hrách třetí v časovce

Aktualizováno 25.06. 17:40Cyklista Jan Bárta získal na Evropských hrách v Minsku bronzovou medaili v časovce. Jakub Otruba dojel na trati dlouhé 28,6 kilometru na osmém místě, vyhrál... více

Caster Semenyaová odmítla nařčení atletické federace, že schválně zpomalovala.

Spor s federací
Atletka prý úmyslně zpomalovala, Semenyaová mluví o ponížení

Mezinárodní atletická federace IAAF u arbitráže CAS nařkla Caster Semenyaovou, že někdy úmyslně zpomalovala, aby zakryla své skutečné zvýhodnění díky přirozeně... více

Stíhací i smíšená štafeta vybojovaly shodně stříbrné medaile.

Evropské hry
Atleti získali pro Česko další dvě stříbra ze štafet

Čeští atleti získali na Evropských hrách v Minsku dvě stříbrné medaile. Filip Sasínek, Diana Mezuliáníková, Patrik Šorm a Marcela Pírková byli druzí ve stíhací... více

Mercedes je stále neporažený, ve Francii vyhrál Hamilton.

Formule 1
Mercedes je stále neporažený, ve Francii vyhrál Hamilton

Velkou cenu Francie formule 1 vyhrál pětinásobný mistr světa Lewis Hamilton před týmovým kolegou Valtterim Bottasem. Stáj Mercedes tak vyhrála i osmý závod v... více