Turnaj ve Stuttgartu
Plíšková zdolala Rusku a postoupila do čtvrtfinále

Aktualizováno 26.04. 18:13Karolína Plíšková si na antukovém turnaji ve Stuttgartu zahraje čtvrtfinále. Nad ruskou tenistkou Veronikou Kuděrmetovovou turnajová pětka ve druhém kole zvítězila 7:6, 6:3 a v... více

Tenistka Petra Kvitová.

Tenis WTA
Odveta za Fed Cup. Kvitová ve Stuttgartu padla s Kerberovou

Tenistka Petra Kvitová ve Stuttgartu nenavázala na víkendové výkony ze semifinále Fed Cupu a s Angelique Kerberovou tentokrát v 1. kole prohrála 3:6, 2:6.... více

Novak Djokovič na turnaji v Barceloně dohrál.

Turnaj v Barceloně
Djokovič překvapivě prohrál s Kližanem, Nadala nevyzve

Aktualizováno 25.04. 17:20Srbský tenista Novak Djokovič nečekaně prohrál na antuce v Barceloně ve druhém kole se Slovákem Martinem Kližanem. Bývalý lídr žebříčku ATP podlehl 140. hráči... více

Česká tenistka Petra Kvitová předvedla ve Stuttgartu své kuchařské dovednosti.

Zářila u plotny
Z kurtu do kuchyně. Kvitová vařila německou specialitu

Původní zpráva UVNITŘ FOTO. Upínají se na ni zraky všech českých fanoušků. Petra Kvitová se dostala v poslední době do skvělé formy, což potvrdila také ve víkendovém... více

Karolína Plíšková začala ve Stuttgartu vítězně.

Skvěle! Plíšková i Vondroušová suverénně postupují dál

24.04. 20:04 Aktualizováno 24.04. 21:51

Suverénní výhrou vstoupily do antukového turnaje ve Stuttgartu favorizovaná Karolína Plíšková i kvalifikantka Markéta Vondroušová. Z trojice českých tenistek... více

Tenista Rafael Nadal předčil po triumfu v Monte Carlu Američana Johna McEnroea .

Délka kralování
Nadal uhájil post světové jedničky a předčil McEnroea

23.04. 09:55

Španělský tenista Rafael Nadal díky obhajobě titulu na Masters v Monte Carlu uhájil post světové jedničky a v délce kralování se dostal před Američana Johna... více

Lucie Šafářová si na pražském turnaji WTA nezahraje.

Tenis
Zdravotní problémy přetrvávají. Šafářová turnaj v Praze nestihne

23.04. 08:53

Tenistka Lucie Šafářová má stále zdravotní problémy a nezúčastní se ani turnaje WTA Tour v Praze, který předloni vyhrála. Divokou kartu do hlavní soutěže J&T... více

Petra Kvitová vyhrála oba fedcupové zápasy, Česko tak hravě postoupilo do finále.

Fed Cup
Kvitová: Asi jsme vážně dobré, do Prahy se těšíme

23.04. 05:30

Tenistka Petra Kvitová znovu ukázala, jakou cenu má pro český fedcupový tým. V Německu v semifinále na halové antuce ve Stuttgartu pěkně řádila a zajistila dva... více

Česko se ve finále Fed Cupu utká s USA, které vyřadily Francii.

Tenis
Češky se ve finále Fed Cupu utkají v Praze s USA

22.04. 16:41

Soupeřkami českých tenistek v listopadovém finále Fed Cupu v Praze budou úřadující šampionky Američanky. Rekordmanky soutěže vyhrály semifinále ve Francii,... více

Fedcupový tým po vítězství nad Německem.

Tenis
Finále Fed Cupu bude v Praze. Tým má na výhru, hlásí Černošek

22.04. 16:31

O jedenáctý titul ve Fed Cupu budou české tenistky usilovat v pražské O2 areně. V metropoli se finále, do kterého tým kapitána Petra Pály postoupil po výhře v... více

Fed Cup
Kvitová zničila Kerberovou, Češky si zahrají finále v Praze!

22.04. 13:42 Aktualizováno 22.04. 15:32

Dominantní Petra Kvitová zajistila českým tenistkám vítězný bod v duelu s Německem a postup do finále Fed Cupu. Angelique Kerberovou porazila na antuce v hale... víceDiskuse (6)

Nehrající kapitán Petr Pála s Petrou Kvitovou.

Fedcupové semifinále
Obě holky předvedly fantastický výkon, chválí kapitán Pála

21.04. 19:41

Fantastické výkony předvedly podle kapitána Petra Pály české tenistky v dnešním dvouhrách v semifinále Fed Cupu v Německu. Petru Kvitovou i Karolínu Plíškovou... více

Tenistka Karolína Plíšková.

Fed Cup
Esová královna Plíšková: Servis mě držel celý zápas!

21.04. 18:31

V duchu své přezdívky Esová královna zvládla tenistka Karolína Plíšková utkání ve Fed Cupu. Nasázela 15 nechytatelných servisů, Angelique Kerberovou na antuce... více

Petra Kvitová v sobotních zápas ještě nikdy neprohrála.

Úchvatná bilance
Deset výher? Asi bych měla v sobotu začínat, smála se Kvitová

21.04. 15:43

Po pomalejším rozjezdu tenistka Petra Kvitová rychle umlčela zaplněné německé tribuny. Na antuce v hale ve Stuttgartu nedala šanci Julii Görgesové, které... více

Petra Kvitová s přehledem získala první bod.

Fed Cup
Česko je krok od finále! Kvitová i Plíšková dvouhry zvládly

21.04. 15:19 Aktualizováno 21.04. 16:48

České tenistky vedou v semifinále Fed Cupu v Německu po sobotních dvouhrách 2:0 na zápasy a jedna výhra je dělí od dalšího finále. Náskok na antuce v hale ve... víceDiskuse (5)

České tenistky zazářily na banketu v růžových šatech.

Fed Cupu
Tenistky zářily na banketu. Byly jsme růžoví bonbonci, tvrdí Kvitová

20.04. 16:14

České tenistky zazářily na banketu před semifinále Fed Cupu v Německu. Na tradiční čtvrteční společnou večeři pro oba týmy přišly do Nového zámku ve Stuttgartu... více

Rafaelu Nadalovi se na oblíbeném turnaji znovu daří.

Turnaj v Monte Carlu
Jen dva gamy. Nadal vypráskal Thiema a je v semifinále

20.04. 14:54

Španělský tenista Rafael Nadal si nečekaně snadno poradil se čtvrtfinálovou překážkou na cestě za jedenáctým titulem na turnaji v Monte Carlu. Světová jednička... více

Semifinále tenisového Fed Cupu otevře duel Petry Kvitové s Julií Görgesovou.

Fed Cup
Rozlosováno. Kvitová vyzve v úvodním semifinále Görgesovou

20.04. 12:22 Aktualizováno 20.04. 12:31

UVNITŘ ROZPIS VŠECH ZÁPASŮ. Petra Kvitová rozehraje semifinálový duel tenistek ve Fed Cupu proti domácímu Německu. Zápas s Julií Görgesovou na antuce ve... více

Česká jednička Karolína Plíšková.

Fed Cup
Česko s Plíškovou nikdy neprohrálo. Tlak neřeším, říká

20.04. 06:20 Původní zpráva

Petra Kvitová a Karolína Plíšková. Hráčky tvořící kostru českého fedcupového týmu, jen málokdy chybí v nominaci Petra Pály. V případě Kvitové se jednalo pouze... více

Novak Djokovič končí na turnaji v Monte Carlu. Ve třetím kole nestačil na světovou sedmičku, Rakušana Thiema.

Monte Carlo
Djokovič končí ve třetím kole. Nestačil na Thiema

19.04. 16:45 Aktualizováno 19.04. 20:24

Dvojnásobný vítěz tenisového turnaje v Monte Carlu Novak Djokovič ze Srbska vypadl na antuce v Monaku ve třetím kole. Bývalá světová jednička podlehla po dvou... více