Tenis
Kristýna Plíšková první kolo zvládla, Siniaková ne

Aktualizováno 15.10. 16:30Tenistka Kristýna Plíšková zvládla vstup do turnaje v Lucemburku, v prvním kole porazila 6:2, 7:6 Španělku Alionu Bolsovovou. Zápas začal i kvůli předchozí tříhodinové vítězné... více

Tenisový velikán Roger Federer.

Tenis
Doplní sbírku? Federer chce ještě jednou na olympiádu

Grandslamový rekordman Roger Federer potvrdil, že se příští rok v Tokiu hodlá zúčastnit popáté v kariéře olympijského tenisového turnaje. Zlato z olympijské... více

Turnaj v Linci
Gauffová má prémiový titul, radost i na české straně

Patnáctiletá americká tenistka Cori Gauffová dotáhla nečekané tažení turnajem v Linci až k zisku prvního titulu v kariéře. V dnešním finále porazila 6:3, 1:6,... více

Americká tenistka Coco Gauffová.

Talent
Postup a pak úkoly. Patnáctiletá tenistka Gauffová trhá rekordy

Původní zpráva Poprvé porazila soupeřku z první světové desítky, přesto večer neměla moc času vychutnávat životní triumf. Na hotelu ji totiž čekaly domácí úkoly. více

Naomi Ósakaová.

Emotivní moment
Ósakaová se rozhodla. Na olympiádě bude hájit barvy Japonska

10.10. 14:43

Dvojnásobná grandslamová vítězka Naomi Ósakaová se rozhodla zvolit si před olympijskými hrami v Tokiu japonské občanství. více

To je smolař! Tenista byl diskvalifikován z kuriózního důvodu.

Nešťastník
To je smolař! Tenista byl diskvalifikován z kuriózního důvodu

10.10. 06:00 Původní zpráva

Důvody pro diskvalifikaci sportovců občas bývají těžko pochopitelné, tenista Zapata Miralles by rozhodně mohl vyprávět. Po utkání na challengeru ve Francii... více

Česká tenistka Barbora Strýcová.

Tenis
Strýcová i Siniaková končí v Linci v prvním kole

08.10. 19:13

Obě české hráčky nestačily na soupeřky z Francie: předloňská vítězka rakouského halového turnaje Strýcová prohrála s Alizé Cornetovou dvakrát 4:6, Siniaková... více

Britský tenista Andy Murray.

Tenis
Murray bude hrát dvouhru na grandslamu, vrátí se v Austrálii

08.10. 18:56

Britský tenista Andy Murray bude příští rok v Melbourne startovat na Australian Open a po roce se ve dvouhře opět představí na grandslamovém turnaji. více

Tenistka Naomi Ósakaová.

Tenis
Ósakaová si proti Andreescuové vybojovala Turnaj mistryň

04.10. 18:56

Japonská tenistka Naomi Ósakaová se jako pátá hráčka v pořadí kvalifikovala na Turnaj mistryň. Vítězka letošního Australian Open si zajistila start na... více

Tenistka Petra Kvitová.

Velký boj
Kvitová podlehla v Pekingu Australance Bartyové

04.10. 09:40

Tenistka Petra Kvitová prohrála ve čtvrtfinále turnaje v Pekingu po velkém boji se světovou jedničkou Ashleigh Bartyovou. více

Kateřina Siniaková.

Tenis
Siniaková přejela grandslamovou šampionku

30.09. 13:20

Kateřina Siniaková prošla na tenisovém turnaji v Pekingu přes Jelenu Ostapenkovou z Lotyšska hladce do osmifinále. Přemožitelku druhé nasazené krajanky... více

Česká tenistka Karolína Muchová vypadla na turnaji v Pekingu v prvním kole.

Turnaj v Pekingu
Česká šampionka ze Soulu končí v prvním kole

30.09. 10:03

Tenistka Karolína Muchová vypadla na turnaji v Pekingu v prvním kole. Pětizápasovou vítěznou sérii šampionky ze Soulu ukončila jedenáctá nasazená Američanka... více

Tenis
Strýcová promarnila vedení a podlehla Venus Williamsové

29.09. 11:49

Tenistka Barbora Strýcová byla v Pekingu blízko prvnímu vítězství v kariéře nad Venus Williamsovou, bývalé světové jedničce a grandslamové šampionce nakonec v... více

Lepsí než výhra! Mladý talent byl z dárku od fanynky u vytržení.

Tenista
Lepší než výhra! Mladý talent byl z dárku od fanynky u vytržení

28.09. 15:59 Původní zpráva

Sportovci jsou na přízeň fanoušků zvyklí, dárky i neobvyklé projevy sympatií nejsou ničím neobvyklým. Přesto se občas najde nápad vskutku originální. Své o tom... více

Sabalenková obhájila titul, soupeřce nadělila osmnáct es.

Elitní turnaj
Sabalenková obhájila titul, soupeřce nadělila osmnáct es

28.09. 13:40

Osmnáct es nasázela Aryna Sabalenková americké tenistce Alison Riskeové ve finále elitního turnaje ve Wu-chanu a obhájila loňský titul. Jednadvacetiletá... více

Kateřina Siniaková porazila na úvod turnaje v Pekingu osmnáctiletou čínskou tenistku Wang Si-jü.

Plíšková končí v prvním kole, Siniaková vyzve její přemožitelku

28.09. 10:05

Světová dvojka Karolína Plíšková prohrála v Pekingu třísetovou bitvu s lotyšskou tenistkou Jelenou Ostapenkovou 5:7, 6:3, 5:7 a poprvé letos vypadla v prvním... více

Bývalý první hráč světového tenisového žebříčku Andy Murray.

Turnaj v Číně
Murray po třísetové bitvě podlehl mladíkovi

26.09. 18:42

Bývalý první hráč světového tenisového žebříčku Andy Murray odehrál dnes nejlepší zápas od lednové druhé operace kyčle, ale na vítězství to nestačilo.... více

Kristýna Plíšková.

Tenis
Kristýna Plíšková vyřadila v Taškentu turnajovou jedničku

26.09. 13:28 Aktualizováno 26.09. 14:03

Tenistka Kristýna Plíšková nastřílela ve čtvrtfinále v Taškentu turnajové jedničce Viktórii Kužmové ze Slovenska 15 es a po výhře 6:3, 6:4 postoupila letos... více

Japonská tenistka Naomi Ósakaová se stala terčem rasistických poznámek dua komiček.

Rasistické urážky
Potřebovala by bělidlo, urážely komičky tenistku Ósakaovou

26.09. 06:00 Původní zpráva

Na průšvih první kategorie si zadělaly japonské komičky přezdívané "A Masso", které se během svého vystoupení rasisticky opřely do tenisové jedničky a krajanky... více

Tenistka Karolína Plíšková vypadla ve třetím kole.

Wu-chan
Plíšková jedničkou nebude. Snadno podlehla Jastremské

25.09. 14:58

Světová dvojka Karolína Plíšková vypadla ve 3. kole ve Wu-chanu po překvapivě jednoznačné porážce 1:6, 4:6 s ukrajinskou tenistkou Dajanou Jastremskou a přišla... více