Miami
Plíšková zvládla dlouhou bitvu a postoupila do osmifinále

Tenistka Karolína Plíšková postoupila po více než dvouapůlhodinovém boji s Alizé Cornetovou do osmifinále turnaje v Miami. Pátá nasazená Češka zdolala francouzskou soupeřku ve... více

Kateřina Siniaková.

Nejlepší pár světa
Krejčíková se Siniakovou prohrály v Miami již v prvním kole

Nejlepší deblový pár světa Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková prohrál na tenisovém turnaji v Miami hned v 1. kole s bělorusko-australskou dvojicí Viktoria... více

Světová dvojka Petra Kvitová postoupila do osmifinále tenisového turnaje v Miami.

Postup do osmifinále
Kvitová po dlouhém boji houževnatou Chorvatku udolala

Světová dvojka Petra Kvitová postoupila do osmifinále tenisového turnaje v Miami. Třetí nasazená hráčka porazila v třetím kole Chorvatku Donnu Vekičovou 6:4,... více

Markéta Vondroušová nabrala nevídanou formu.

Turnaj v Miami
Vondroušová opět vyzrála na Ostapenkovou a je ve třetím kole

Tenistka Markéta Vondroušová porazila podruhé během necelých dvou týdnů Lotyšku Jelenu Ostapenkovou a na turnaji v Miami postoupila do 3. kola. Devatenáctiletá... více

Kristýna Plíšková.

Tenisový turnaj
Plíšková přes Džabúrovou v Miami neprošla

22.03. 08:52

Kristýna Plíšková skončila na tenisovém turnaji v Miami v prvním kole. Proti Ons Džabúrové z Tuniska neudržela vedení a po vítězném prvním setu prohrála 6:2,... více

Japonská tenistka Naomi Osakaová na tréninku (ilustrační foto).

Světová jednička
Ósakaovou žaluje bývalý kouč. Byla tlustá, nebere si servítky

21.03. 05:45 Původní zpráva

Nepříjemné peripetie musí řešit světová jednička Naomi Ósakaová. Tu žaluje její bývalý kouč Christoph Jean o dva miliony dolarů. Japonská tenistka údajně... více

Český tenista Tomáš Berdych kvůli zdravotním problémům v Miami nenastoupí.

Masters
Siniaková na úvod nezaváhala, Berdych si v Miami nezahraje

20.03. 20:07

Tenistka Kateřina Siniaková vstoupila do prestižního turnaje v Miami vítězstvím 6:3, 6:1 nad Číňankou Čeng Saj-saj. Česká fedcupová reprezentantka si v dosud... více

Tenistka Lucie Šafářová.

Turnaj WTA
Šafářová se rozloučí s fanoušky v Praze. Možná i s kariérou

19.03. 13:40 Aktualizováno 19.03. 14:17

Tenistka Lucie Šafářová si díky divoké kartě zahraje koncem dubna turnaj WTA v Praze. Finalistka grandslamového Roland Garros z roku 2015 se na antuce ve... více

Karolína Plíšková na turnaji v Indian Wells.

Turnaj v Indian Wells
Plíšková vítěznou sérii Bencicové nezastavila

14.03. 21:41

Karolína Plíšková skončila na tenisovém turnaji v Indian Wells ve čtvrtfinále. Pátá nasazená hráčka podlehla 3:6, 6:4 a 3:6 Belindě Bencicové ze Švýcarska,... více

Karolína Plíšková si ve třech setech poradila s Estonkou Kontaveitovou.

Indian Wells
Plíšková je ve čtvrtfinále. Vyzve přemožitelku světové jedničky

13.03. 08:03 Aktualizováno 13.03. 10:09

Karolína Plíšková postoupila na turnaji v Indian Wells do čtvrtfinále. Pátá nasazená tenistka zdolala Estonku Anett Kontaveitovou 7:6, 4:6, 6:2 a její další... více

Karolína Plíšková na podniku v Indian Wells.

Plíšková prošla hladce do osmifinále, dál jdou i české deblistky

11.03. 21:45

Tenistka Karolína Plíšková postoupila na turnaji v Indian Wells do osmifinále. Pátá nasazená Češka ve třetím kole porazila Belgičanku Ysaline Bonaventureovou... více

Bencicová předčila i Kvitovou a je tenistkou měsíce.

Hráčka února
Bencicová předčila i Kvitovou a je tenistkou měsíce

11.03. 13:44

Petra Kvitová ani druhou letošní nominaci neproměnila v ocenění pro hráčku měsíce na okruhu WTA. Po skvělém úvodu sezony se ucházela o přízeň fanoušků za leden... více

Markéta Vondroušová získala skalp vítězky Roland Garros.

Česká tenistka
Vondroušová po dalším skalpu: Věřila jsem, že chyby přijdou

11.03. 13:27

Další cenný skalp získala devatenáctiletá tenistka Markéta Vondroušová na "pátém grandslamu" v Indian Wells. Po světové čtrnáctce a loňské finalistce Darje... více

Česká jednička a současná světová trojka Petra Kvitová.

Brzké vypadnutí
Tohle se nemá stávat, zlobila se na sebe Kvitová

11.03. 05:45 Původní zpráva

Česká jednička a současná světová trojka Petra Kvitová překvapila, tentokrát bohužel nepříjemně. Ve druhém kole turnaje Indian Wells měla Venus Williamsovou... více

Cestování maestra? Při turbulencích lépe spím, překvapil Federer.

Tenisový velikán
Cestování maestra? Při turbulencích lépe spím, překvapil Federer

10.03. 17:00 Původní zpráva

V Dubaji získal špičkový tenista Roger Federer svůj jubilejní stý titul. Pro švýcarského maestra to rozhodně nemusí znamenat konečnou, jeho ambice jsou vysoké.... více

Williamsová otočila duel s Kvitovou, Plíšková jde dál.

Williamsová otočila bitvu s Kvitovou, Plíšková jde dál

10.03. 08:53

Pátá nasazená Karolína Plíšková postoupila na tenisovém turnaji v Indian Wells do 3. kola po obratu v zápase s Japonkou Misaki Doiovou. Nad 121. hráčkou světa... více

Česká tenistka Petra Kvitová (ilustrační foto).

Dort i zpěv. Kvitovou v zámoří překvapili narozeninovou oslavou

09.03. 12:00 Původní zpráva

Je už tradicí, že česká hráčka Petra Kvitová slaví narozeniny v zámoří. Na turnaji v Indian Wells ji v pátek překvapili pořadatelé, kteří tenistku potěšili... více

Deblový tenisový pár Bob Bryan a Mike Bryan.

Návrat?
Prožil stejné trable. Murray se vrátí, tvrdí deblová legenda

09.03. 06:30 Původní zpráva

Ještě nikomu se nepovedlo vrátit se po podobné operaci do singlového kolotoče turnajů ATP. Legendární deblista a vítěz 23 grandslamů Bob Bryan ale věří, že se... více

Česká tenistka Markéta Vondroušová.

Vondroušová si vyšlápla na favoritku a povolila jí jen tři hry

08.03. 21:34

Tenistka Markéta Vondroušová postoupila na turnaji v Indian Wells do 3. kola. Světovou čtrnáctku Darju Kasatkinovou z Ruska deklasovala 6:2, 6:1. více

Kvitová jako sexy bojovnice. Proč je tenistka tak oblíbená?

Česká lvice

08.03. 06:00 Původní zpráva

O tom, že jsou české tenistky skvělé na kurtu, není pochyb. Dlouhodobě bodují na předních příčkách světového žebříčku, s raketou patří k nejlepším na světě. K... více