Turnaj mistryň
Hra o tenisové trůny. Stanou se Češky královnami?

Třiatřicet let po Martině Navrátilové mají české tenistky šanci ovládnout na konci roku oba světové žebříčky. Karolína Plíšková má, byť jen v případě titulu a zranění soupeřky,... více

Tenistka Karolína Muchová na halovém turnaji v Moskvě na třetí finále v sezoně nedosáhla.

Turnaj v Moskvě
Muchová vypadla, Turnaj mistryň zná poslední účastnici

Tenistka Karolína Muchová na halovém turnaji v Moskvě na třetí finále v sezoně nedosáhla, v semifinále podlehla 4:6, 7:6, 1:6 domácí Rusce Anastasii... více

Česká tenistka Karolína Plíšková.

Tenis
Turnaj mistryň jedu vyhrát, říká sebevědomě Plíšková

Znovu nabitá energií díky přípravě v domácím prostředí odletí na Turnaj mistryň, který se premiérově uskuteční v Šen-čenu a s rekordní dotací 14 milionů dolarů. více

Česká tenistka Karolína Muchová.

Tenis
Tenistka Muchová je bez ztráty setu v semifinále v Moskvě

Aktualizováno 18.10. 20:34Tenistka Karolína Muchová porazila ve čtvrtfinále halového turnaje v Moskvě 6:3, 6:4 domácí Rusku Jekatěrinu Alexandrovovou a zahraje si největší semifinále v... více

Ruský tenista Daniil Medveděv.

Turnaj v Rakousku
Znovu se odhlásil. Tenistu Medveděva vyčerpala vítězná série

18.10. 11:24

Čtvrtý tenista žebříčku Daniil Medveděv tři týdny před Turnajem mistrů nebude startovat ani ve Vídni. Třiadvacetiletý Rus hrál na posledních šesti turnajích... více

Murray je zpět, v Antverpách předvedl skvělý výkon.

Tenista po operaci
Murray je zpět, v Antverpách předvedl skvělý výkon

17.10. 21:38

Andy Murray porazil ve 2. kole v Antverpách 6:4, 6:3 Uruguayce Pabla Cuevase a po pravděpodobně nejlepším výkonu po operaci postoupil do čtvrtfinále. Bývalá... více

Plíšková se rvala, přesto olympijské vítězce podlehla.

Turnaj v Lucemburku
Plíšková se rvala, přesto olympijské vítězce podlehla

17.10. 17:29

Tenistka Kristýna Plíšková podlehla v 2. kole turnaje v Lucemburku po téměř třech hodinách olympijské vítězce z Ria Mónice Puigové z Portorika 6:7, 6:3, 6:7.... více

Elina Svitolinová je sedmou účastnicí Turnaje mistryň v Číne.

Dvě Češky a obhájkyně. Kdo doplní elitní sedmičku?

17.10. 06:00 Původní zpráva

Prestižní Turnaj mistryň je za rohem, vyvrcholení tenisového kalendářního roku odstartuje za pár dní. Hostitelem je čínský Šen-čen, do kterého zavítá osm... více

Kristýna Plíšková.

Tenis
Kristýna Plíšková první kolo zvládla, Siniaková ne

15.10. 08:00 Aktualizováno 15.10. 16:30

Tenistka Kristýna Plíšková zvládla vstup do turnaje v Lucemburku, v prvním kole porazila 6:2, 7:6 Španělku Alionu Bolsovovou. Zápas začal i kvůli předchozí... více

Tenisový velikán Roger Federer.

Tenis
Doplní sbírku? Federer chce ještě jednou na olympiádu

14.10. 17:50

Grandslamový rekordman Roger Federer potvrdil, že se příští rok v Tokiu hodlá zúčastnit popáté v kariéře olympijského tenisového turnaje. Zlato z olympijské... více

Turnaj v Linci
Gauffová má prémiový titul, radost i na české straně

13.10. 16:26

Patnáctiletá americká tenistka Cori Gauffová dotáhla nečekané tažení turnajem v Linci až k zisku prvního titulu v kariéře. V dnešním finále porazila 6:3, 1:6,... více

Americká tenistka Coco Gauffová.

Talent
Postup a pak úkoly. Patnáctiletá tenistka Gauffová trhá rekordy

12.10. 13:30 Původní zpráva

Poprvé porazila soupeřku z první světové desítky, přesto večer neměla moc času vychutnávat životní triumf. Na hotelu ji totiž čekaly domácí úkoly. více

Naomi Ósakaová.

Emotivní moment
Ósakaová se rozhodla. Na olympiádě bude hájit barvy Japonska

10.10. 14:43

Dvojnásobná grandslamová vítězka Naomi Ósakaová se rozhodla zvolit si před olympijskými hrami v Tokiu japonské občanství. více

To je smolař! Tenista byl diskvalifikován z kuriózního důvodu.

Nešťastník
To je smolař! Tenista byl diskvalifikován z kuriózního důvodu

10.10. 06:00 Původní zpráva

Důvody pro diskvalifikaci sportovců občas bývají těžko pochopitelné, tenista Zapata Miralles by rozhodně mohl vyprávět. Po utkání na challengeru ve Francii... více

Česká tenistka Barbora Strýcová.

Tenis
Strýcová i Siniaková končí v Linci v prvním kole

08.10. 19:13

Obě české hráčky nestačily na soupeřky z Francie: předloňská vítězka rakouského halového turnaje Strýcová prohrála s Alizé Cornetovou dvakrát 4:6, Siniaková... více

Britský tenista Andy Murray.

Tenis
Murray bude hrát dvouhru na grandslamu, vrátí se v Austrálii

08.10. 18:56

Britský tenista Andy Murray bude příští rok v Melbourne startovat na Australian Open a po roce se ve dvouhře opět představí na grandslamovém turnaji. více

Tenistka Naomi Ósakaová.

Tenis
Ósakaová si proti Andreescuové vybojovala Turnaj mistryň

04.10. 18:56

Japonská tenistka Naomi Ósakaová se jako pátá hráčka v pořadí kvalifikovala na Turnaj mistryň. Vítězka letošního Australian Open si zajistila start na... více

Tenistka Petra Kvitová.

Velký boj
Kvitová podlehla v Pekingu Australance Bartyové

04.10. 09:40

Tenistka Petra Kvitová prohrála ve čtvrtfinále turnaje v Pekingu po velkém boji se světovou jedničkou Ashleigh Bartyovou. více

Kateřina Siniaková.

Tenis
Siniaková přejela grandslamovou šampionku

30.09. 13:20

Kateřina Siniaková prošla na tenisovém turnaji v Pekingu přes Jelenu Ostapenkovou z Lotyšska hladce do osmifinále. Přemožitelku druhé nasazené krajanky... více

Česká tenistka Karolína Muchová vypadla na turnaji v Pekingu v prvním kole.

Turnaj v Pekingu
Česká šampionka ze Soulu končí v prvním kole

30.09. 10:03

Tenistka Karolína Muchová vypadla na turnaji v Pekingu v prvním kole. Pětizápasovou vítěznou sérii šampionky ze Soulu ukončila jedenáctá nasazená Američanka... více