Turnaje
Siniaková i Veselý končí shodně ve druhém kole

Kateřina Siniaková vypadla na turnaji v Lucemburku ve druhém kole. Pátá nasazená česká tenistka, kterou nyní čeká cesta do Singapuru na deblový Turnaj mistryň, prohrála s Němkou... více

Novak Djokovič před rozlučkou Radka Štěpánka.

Hvězdný host
Uvidíme, jestli moje série skončí, vtipkoval Djokovič v Praze

Ověnčen grandslamovými tituly z Wimbledonu a US Open a aktuální sérií osmnácti vítězných zápasů přiletěl srbský tenista Novak Djokovič do Prahy na čtvrteční... více

Karolína Plíšková skončila v Moskvě už ve druhém kole. Zahraje si na Turnaji mistryň?

Tenis
Plíškovou čeká Turnaj mistryň! Pomohla jí prohra soupeřky

Aktualizováno 17.10. 16:53Karolína Plíšková má přes brzké vyřazení v Moskvě jistý start na Turnaji mistryň. Její konkurentka v boji o poslední postupové místo Kiki Bertensová z... více

Kristýna Plíšková nestačila na Carlu Suárezovou.

WTA
Plíšková v Lucemburku končí, Siniaková jde dál

Kateřina Siniaková vrátila v Lucemburku dvě letošní porážky Švédce Johanně Larssonové a po výhře 6:1, 6:7, 6:0 postoupila do druhého kola. Turnaj naopak... více

Gleb a Vadim Alexejenkovi si už nezahrají.

Tvrdý trest
Ukrajinští tenisté ovlivňovali zápasy, dostali doživotní zákaz

16.10. 13:23

Ukrajinští tenisté Gleb a Vadim Alexejenkové dostali za ovlivňování zápasů a nelegální sázení doživotní zákaz působení v bílém sportu. Jednotka pro bezúhonnost... více

Angelique Kerberová ukončila spolupráci s Wimem Fissettem.

Tenis
Kerberová před Turnajem mistryň propustila kouče

16.10. 12:36

Německá tenistka Angelique Kerberová po necelém roce nečekaně ukončila spoluprácí s trenérem Wimem Fissettem. Pod vedením osmatřicetiletého Belgičana přitom... více

Lukáš Rosol hraje letos druhý turnaj na okruhu ATP.

Tenisové turnaje
Rosol vyhrál třísetovou bitvu a postupuje, raduje se i Veselý

15.10. 18:00 Aktualizováno 15.10. 19:01

Lukáš Rosol navázal na halovém turnaji v Moskvě na úspěšnou kvalifikaci a v hlavní soutěži postoupil do druhého kola. Italského favorita Mattea Berrettiniho... více

Trenér Jiří Vaněk věří, že Petra Kvitová může na Turnaji mistryň uspět.

Turnaj mistryň
Kvitová je jako vyměněná. V Singapuru bude ve formě, ví kouč

15.10. 15:25

Výtečně připravená odletí podle trenéra Jiřího Vaňka tenistka Petra Kvitová na Turnaj mistryň do Singapuru. Po nevydařených asijských turnajích si spolu sedli,... více

Dotýkejte se, vyzývá Serena Williamsová ostatní ženy.

Dotýkejte se, zpívá obnažená Serena Williamsová ženám

15.10. 06:00 Původní zpráva

Serena Williamsová naskočí na kurty až příští rok, nicméně stále má co říct. Třiadvacetinásobná grandslamová vítězka se v rozhovoru ve Filadelfii rozpovídala o... více

del Potro má zlomenou čéšku, nejspíš přijde o Turnaj mistrů.

Zraněný tenista
del Potro má zlomenou čéšku, nejspíš přijde o Turnaj mistrů

14.10. 21:08

Argentinský tenista Juan Martín del Potro utrpěl při pádu v utkání na turnaji v Šanghaji zlomeninu v pravé kolenní čéšce. Čtvrtý hráč světového žebříčku... více

Djokovič slaví další titul, v Šanghaji porazil Bornu Čoriče.

Tenis
Djokovič slaví další titul, Ukrajinka šokovala Hongkong

14.10. 11:39

Srbský tenista Novak Djokovič korunoval návrat na druhé místo žebříčku ATP vítězstvím na turnaji v Šanghaji. Chorvata Bornu Čoriče, semifinálového přemožitele... více

Česká tenistka Karolína Plíšková (ilustrační foto).

Tchien-ťin
Plíšková finále prohrála, o Turnaj mistryň musí dál bojovat

14.10. 10:03

Tenistka Karolína Plíšková prohrála ve finále v čínském Tchien-ťinu s Francouzkou Caroline Garciaovou 6:7, 3:6 a přišla o možnost si už dnes zajistit účast na... více

Švýcarský tenista Roger Federer (archivní foto).

Kolektivní soutěž
Bude nový Davis Cup někoho zajímat? Nejspíš ne

13.10. 17:00 Poznámka

Pouze dva sety, týden nadupaný tenisem. Velkolepá show plná zářivých hvězd, taková byla představa šéfa ITF Davida Haggertyho o novém konceptu Davisova poháru.... více

Srbský tenista Novak Djoković v zápase proti Alexandru Zverevovi.

Masters v Šanghaji
Djoković smetl Zvereva a bude světovou dvojkou

13.10. 14:00

Srbský tenista Novak Djoković deklasoval v semifinále turnaje Masters v Šanghaji Alexandera Zvereva 6:2, 6:1 a je krok od zisku čtvrtého zdejšího titulu.... více

Karolína Plíšková.

Snadná výhra
Plíšková v Číně splnila roli favoritky, zahraje si finále

13.10. 07:44

Tenistka Karolína Plíšková si v Tchien-ťinu zahraje o třetí titul v sezoně a postupem do finále udělala další krok k účasti na Turnaji mistryň. Nasazená... více

Česká tenistka Barbora Strýcová nestačila na Alison van Uytvanckovou.

Tenis
Strýcová titul v Linci neobhájí, nepřešla přes čtvrtfinále

12.10. 16:51

Obhájkyně titulu Barbora Strýcová skončila na tenisovém turnaji v Linci ve čtvrtfinále. Třetí nasazená česká hráčka podlehla Belgičance Alison van Uytvanckové... více

Roger Federer a Novak Djokovič ocenili práci Rafaela Nadala.

Záplavy na Mallorce
Jsme na tebe pyšní, Rafo! Federer a Djoković se klaní Nadalovi

12.10. 11:20 Původní zpráva

Skvělé a úctyhodné gesto Rafaela Nadala obletělo svět. Španěl zareagoval na pohromu v podobě záplav, které v minulých dnech zasáhly jeho rodnou Mallorcu, a... více

Karolína Plíšková je v Číně krok od finále.

Turnaj v Číně
Plíšková zvládla čtvrtfinále a přiblížila se Turnaji mistryň

12.10. 09:06 Aktualizováno 12.10. 11:42

Tenistka Karolína Plíšková postoupila v čínském Tchien-ťinu po výhře 5:7, 6:0, 6:3 nad Britkou Katie Boulterovou do semifinále a získala důležité body pro... více

Roger Federer i Novak Djokovič nebudou hrát finále Davis Cupu v příštím roce.

Nový Davis Cup
Další rána! Federer ani Djokovič s účastí nepočítají

11.10. 18:00

Po Alexanderu Zverevovi zpochybnili svou účast ve finálovém turnaji Davisova poháru i dvě z největších hvězd současného tenisu Roger Federer a Novak Djokovič.... více

Barbora Strýcová porazila Kristýnu Plíškovou ve dvou setech.

Turnaj v Linci
Český souboj ovládla Strýcová, Plíškovou smetla za 47 minut

11.10. 15:37

Českému souboji o čtvrtfinále na tenisovém turnaji v Linci dominovala obhájkyně titulu Barbora Strýcová. Kristýnu Plíškovou deklasovala nasazená trojka 6:0,... více