Tenisový návrat
Řešila bitvu o syna. V lednu bude zpět. Azarenková se vrací na kurty

Bývalá světová jednička Viktoria Azarenková se po sedmiměsíční pauze vrátí zpět na tenisové kurty v lednu na turnaji v Aucklandu. Osmadvacetiletá Běloruska od osmifinálového... více

Česká tenistka Kristýna Plíšková na US Open.

Slavná sestra
Vztahy v tenisu? Měla jsem úlet s Kyrgiosem, přiznala Plíšková

Původní zpráva Kristýna Plíšková je po celou kariéru trochu v pozadí své slavnější sestry a bývalé světové jedničky Karolíny. Přesto jsou chvíle, kdy se o pětadvacetileté... více

Novaka Djokoviče by mohl trénovat Radek Štěpánek.

Tenis
Hvězdný start trenérské kariéry? Štěpánek by mohl vést Djokoviče

Radek Štěpánek se nejspíš stane členem trenérského týmu Srba Novaka Djokoviče. Týden poté, co bývalý osmý tenista světa oznámil konec kariéry, bují spekulace,... více

Bývalý český tenista Jan Kodeš.

Tenisová vzpomínka
Kodeš o Novotné: Bojovnice, sympaťačka a kamarádka

Původní zpráva V minulých dnech obletěla sportovní svět smutná zpráva. Úspěšná tenistka Jana Novotná podlehla v pouhých devětačtyřiceti letech rakovině. S kondolencemi ihned... více

Nepřehlédněte

Evropská liga
Plzeň splnila povinnost, Slavia je blízko a Zlín nepřekvapil

Fotbalisté Plzně si s předstihem zajistili postup do jarní fáze Evropské ligy.

Jeden povinný postup, jedna velká naděje a jedno očekávané vyřazení. Zhruba tak by se kolo před... více

Použijí roboty i potápěče
Rusové pomohou v hledání argentinské ponorky

Ilustrační foto.

Záchranářský tým ruského vojenského námořnictva v pátek odletěl z Petrohradu, aby pomohl při... více

Favorit voleb
Prezident Hondurasu opět kandiduje, ač to ústava neumožňuje

Současný prezident Hondurasu Orlando Hernández.

Současný prezident Hondurasu Orlando Hernández je favoritem nedělních voleb hlavy této... více

Emotivní scéna, při které Jana Novotná plakala vévodkyni z Kentu na rameni po prohraném wimbledonském finále, v roce 1993 obletěla svět.

Úmrtí tenistky
Wimbledon bez Novotné už nikdy nebude stejný, smutní vévodkyně

21.11. 14:12

Hluboce zarmoucena je úmrtím Jany Novotné i vévodkyně z Kentu, kterou s českou tenistkou spojil emotivní zážitek po prohraném finále Wimbledonu v roce 1993.... více

Maria Šarapovová má zase problémy, tentokrát v Indii.

Podvod s byty
Další rána pro ruskou hvězdu. Šarapovovou vyšetřuje indická policie

21.11. 11:30 Původní zpráva

Před časem vyvolala rozruch kolem ruské tenistky Marie Šarapovové dopingová kauza, teď to vypadá na ještě větší problém. Pětinásobnou grandslamovou šampionku... více

Jana Novotná vyhrála Wimbledon v roce 1998.

Svět truchlí
Mimo kurt se pořád smála, vzpomínají na Novotnou tenisové osobnosti

20.11. 14:45

Helena Suková tvořila s Janou Novotnou vynikající deblový pár. Získaly spolu dvě stříbrné olympijské medaile, vyhrály čtyři grandslamové tituly. Nedělní úmrtí... více

Památný moment kariéry Jany Novotné, kdy se po prohraném wibmledonském finále rozplakala na rameni vévodkyně z Kentu.

Vítězce Wimbledonu bylo 49 let
Svět pláče pro Novotnou. "Je smutné, když zemře tak mladý člověk"

20.11. 12:45 Aktualizováno 20.11. 15:20

Tenisový svět oplakává nenadálé úmrtí wimbledonské šampionky Jany Novotné. "Bude nám všem moc chybět a teď myslím nejen její přátele, ale všechny, kteří se... více

Jana Novotná s trofejí pro vítězku Wimbledonu v roce 1998.

Po těžké nemoci
Zemřela vítězka Wimbledonu Jana Novotná, bylo jí 49 let

20.11. 09:50 Aktualizováno 20.11. 10:21

Ve věku 49 let zemřela v neděli po těžké nemoci tenistka Jana Novotná, wimbledonská vítězka z roku 1998. O úmrtí bývalé světové dvojky ve dvouhře a jedničky... více

Bulharský šampion Turnaje mistrů Grigor Dimitrov.

Tenisový žebíček
Šampion Dimitrov je třetí na světě, nejlepší Čech devatenáctý

20.11. 09:28

Grigor Dimitrov po triumfu na Turnaji mistrů zakončí sezonu jako třetí tenista pořadí ATP. Pro šestadvacetiletého Bulhara je to maximum ve světovém žebříčku.... více

Tenista Dimitrov slaví svůj titul v Turnaji mistrů.

Turnaj mistrů
Finále nováčků vyhrál Dimitrov, Goffina zdolal ve třech setech

19.11. 22:14

Tenista Grigor Dimitrov vyhrál Turnaj mistrů. Bulhar v dnešním historicky prvním finále mezi hráči, kteří se na vrchol sezony kvalifikovali poprvé, zdolal v... více

Henri Kontinen a John Peers opět ovládli Turnaj mistrů.

Konteninen s Peersem obhájili titul, vyhráli ve dvou setech

19.11. 18:25

Henri Kontinen a John Peers obhájili na tenisovém Turnaji mistrů titul ve čtyřhře. Druhý nasazený finsko-australský pár porazil ve finále v Londýně turnajové... více

Tenista David Goffin vyřadil v semifinále Turnaje mistrů Rogera Federera.

Životní úspěch. Goffin vyřadil Federera a zahraje si o titul

18.11. 17:28

Belgický tenista David Goffin si při premiérovém startu na Turnaji mistrů zahraje o titul. V semifinále v Londýně překvapivě porazil druhého hráče světového... více

Grigor Dimitrov s tenisovým kolegou a přítelem Ryanem Harrisonem na ATP Finals.

ATP finals
Dimitrov zpívá Backstreet Boys aneb Jak si z tenisty vystřelil kolega

18.11. 12:14 Původní zpráva

UVNITŘ VIDEO: Turnaj mistrů v Londýně je vrcholem tenisového kalendáře, který přináší raketové umění těch nejlepších. Z osmi elitních hráčů už zbyli jen čtyři,... více

Česká tenistka Karolína Plíšková (ilustrační foto).

Turnaj
Ježíšek v Thajsku. Plíšková se představí při premiéře v Hua Hinu

18.11. 11:13

Česká tenisová jednička Karolína Plíšková stráví letošní Vánoce v Thajsku. Čtvrtá hráčka světového žebříčku se 23. až 24. prosince představí na exhibici v Hua... více

Federera vyzve v semifinále Turnaje mistrů Goffin.

Goffin porazil Thiema. V semifinále ho čeká Federer

17.11. 16:47 Aktualizováno 17.11. 22:36

Belgický tenista David Goffin porazil na Turnaji mistrů v přímém souboji o semifinále 6:4, 6:1 Rakušana Dominica Thiema. V sobotu ho v Londýně v zápase o... více

Serena Williamsová se vdala.

Životní událost
Nejdříve porod, teď svatba. Serena Williamsová se vdala

17.11. 11:34

Tenistka Serena Williamsová se vrátí na kurty jako vdaná paní. Šestatřicetiletá Američanka se v New Orleans provdala za spoluzakladatele firmy Reddit Alexise... více

Tenista Roger Federer vyhrál na Turnaji mistrů další zápas základní skupiny.

Federer znovu vítězně! Švýcar zdolal Čiliče a míří do semifinále

16.11. 17:30 Aktualizováno 16.11. 19:43

Švýcarský tenista Roger Federer vyhrál i třetí zápas v základní skupině Turnaje mistrů a podesáté v kariéře prošel na prestižní akci pro nejlepších osm hráčů... více