Turnaj ve Stockholmu
Del Potro porazil Dimitrova a slaví jubilejní 20. titul

Argentinský tenista Juan Martín del Potro porazil ve finále halového turnaje ve Stockholmu 6:4, 6:2 Bulhara Grigora Dimitrova a obhájil loňský titul. Devětadvacetiletý šampion US... více

Ruský tenista.

Další triumf
V Moskvě vyhrál Džumhur. Tento měsíc veze z Ruska už druhý titul

Aktualizováno 22.10. 17:45Bosenský tenista Damir Džumhur získal během měsíce druhý turnajový titul v kariéře a opět v Rusku. V moskevském finále porazil Litevce Ričardase Berankise 6:2,... více

Karolína Plíšková.

Turnaj mistryň
Skvělý vstup! Plíšková porazila Venus Williamsovou ve dvou setech

Aktualizováno 22.10. 16:29Tenistka Karolína Plíšková vstoupila do Turnaje mistryň v Singapuru vítězně. Světová trojka si v Bílé skupině poradila s Američankou Venus Williamsovou a... více

Magdalena Rybáriková na turnaji v Linci.

Slovenská tenistka

Původní zpráva Zatímco Dominika Cibulková si oproti loňskému roku pohoršila, její krajanka Magdaléna Rybáriková stoupá vzhůru. Jako první Slovenka se probojovala do... více

Nepřehlédněte

Formule 1
Hamilton je blízko. Po dalším vítězství má titul na dosah

Velkou cenu USA ovládl Lewis Hamilton.

Velkou cenu USA formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu a tři závody před koncem mistrovství... více

Olomouc
Židé slavili návrat vzácného svitku Tóry z roku 1880

Ilustrační foto.

Vzácný pergamenový svitek Tóry z roku 1880, který byl naposled použit při bohoslužbě v zaniklé... více

Internetové tržiště
Věci z Číny u nás nechceme. Raději "poctivé" výrobky

Internetové tržiště rukodělných výrobků FLER.CZ vzniklo před deseti lety a za tu dobu se mu... více

Tenista Roger Federer s trofejí, kterou získal v Šanghaji.

21.10. 20:06 Původní zpráva

Když jde o kvalitní šálek kávy, tenisovému velikánovi Rogerovi Federerovi není nic svaté. Aspoň tak popisuje Švýcarův apetit reklamní spot, který vstoupil do... více

Tenistky Simona Halepová a Karolína Plíšková na zahájení turnaje v Singapuru.

Plíšková a Singapur. Jakou má šanci stát se zimní vládkyní?

21.10. 15:05 Původní zpráva

Pokud by Karolína Plíšková zvládla závěrečný turnaj pro osm nejlepších tenistek sezony a stala se vládkyní Singapuru, ukořistí i další vítězství. Letos by... více

Německá tenistka Julia Görgesová získala v Moskvě po šesti a půl letech titul (ilustrační foto).

Německá jednička
Görgesová získala titul, Kerberová naopak pokračuje v sešupu

21.10. 13:46

Německá tenistka Julia Görgesová porazila ve finále turnaje v Moskvě 6:1, 6:2 domácí Rusku Darju Kasatkinovou a po šesti a půl letech získala svůj třetí titul... více

Nejlepší česká tenistka současnosti Karolína Plíšková.

Těžké soupeřky
Los Turnaje mistryň: Plíškovou čeká v Bílé skupině tvrdý boj

20.10. 14:33

Tenistka Karolína Plíšková se na Turnaji mistryň utká v Bílé skupině stejně jako před rokem se Španělkou Garbiňe Muguruzaovou. Dnešní los určil, že se v... více

Andrea Hlaváčková potvrzuje před vrcholem sezony dobrou formu.

Dobrá forma
Hlaváčková s parťačkou válí, před Turnajem mistryň opět vyhrály

20.10. 13:10

Andrea Hlaváčková s Maďarkou Timeou Babosovou si před Turnajem mistryň posílily sebevědomí ziskem deblového titulu v Moskvě. Nejvýše nasazené tenistky ve... více

Český tenista Lukáš Rosol.

Smutný závěr
Zpackanou sezonu zakončil Rosol natrženou achillovkou

20.10. 10:48

Pro tenistu Lukáše Rosola skončila sezona chirurgickým zákrokem. Ve čtvrtek se v olomoucké nemocnici podrobil operaci natržené Achillovy šlachy. Zranění si... více

Tomáš Berdych se už na kurtech letos neobjeví.

Tenis
Od Wimbledonu hraju s bolestí, napsal Berdych a ukončil sezonu

19.10. 15:41

I pro Tomáše Berdycha skončila letošní tenisová sezona předčasně. Osmnáctý hráč světa se dnes kvůli přetrvávajícím problémům se zády odhlásil z halových... více

Tenistky Karolína Plíšková s Barborou Strýcovou na tiskové konferenci (ilustrační foto).

Strýcová vs. Plíšková
Holky, přestaňte se chovat jako krávy. Raději si dejte do nosu

19.10. 06:15 Poznámka

Barbora Strýcová nikdy nebude krotká dívenka, její prořízlá pusa i tendence říkat věci na rovinu jsou na okruhu pověstné. Karolína Plíšková naopak působí jako... více

Britská tenistka Johanna Kontaová předčasně ukončila sezonu (ilustrační foto).

Další konec
Kontaová ukončila sezonu, pomohla tím Strýcové

18.10. 19:04

Světová tenisová desítka Johanna Kontaová kvůli zranění předčasně ukončila sezonu a zároveň se po roční spolupráci rozešla s trenérem Wimem Fissettem. Pod... více

Kateřina Siniaková v Moskvě končí.

Turnaj v Moskvě
Siniaková nestačila na domácí Rusku, končí i Rosol

18.10. 15:59

Česká tenistka Kateřina Siniaková prohrála v druhém kole turnaje v Moskvě s domácí Darjou Kasatkinovou 2:6, 3:6. V boji o postup do čtvrtfinále pětkrát... více

Milos Raonic si na Turnaji mistrů nezahraje.

Tenis
Další předčasný konec sezony. Raonice trápí bolavé lýtko

18.10. 14:56

Milos Raonic je dalším tenistou ze světové špičky, který ukončil sezonu předčasně kvůli zdravotním problémům. Šestadvacetiletý Kanaďan a dvanáctý hráč žebříčku... více

Tenisový amatér Simone Frediani.

Tenis
12 hodin! Předvedli nejdelší výměnu historie, zápis do Guinnessovky čeká

18.10. 06:00 Původní zpráva

Rozhodli se, že překonají své meze. A to se jim také povedlo. Dva italští kamarádi milovali tenis tak, že si umanuli vytvořit rekord. Rekord v délce jedné... více

Tenista Rafael Nadal.

Tenis ATP
Přetížené koleno stále bolí, Nadal se odhlásil z turnaje v Basileji

17.10. 18:45

První hráč světového žebříčku Rafael Nadal vynechá příští týden tenisový turnaj v Basileji, aby šetřil přetížené pravé koleno. Potíže s ním podle španělského... více

Barbora Strýcová je trochu překvapená z rozhodnutí svého trenéra.

Změna angažmá
Tenisový podraz, kouč Strýcové jde k Plíškové. Ranilo mě to, tvrdí

17.10. 15:12

Nedělní triumf v Linci byl pro tenistku Barboru Strýcovou poslední společnou akcí s trenérem Tomášem Krupou. Strýcová už od US Open hrála s vědomím, že od ní... více

Lukáš Rosol je v Moskvě ve druhém kole.

Tenis
Rosol přetlačil domácího Rusa, Allertová končí v prvním kole

17.10. 12:31

Lukáš Rosol zvítězil na turnaji v Moskvě nad domácím tenistou Konstantinem Kravčukem 4:6, 6:3, 7:6 a postoupil do druhého kola, v němž ho čeká třetí nasazený... více

Karolína Plíšková míří na vrcholný podnik sezony.

Vrchol sezony
Plíšková pošilhává po tenisovém trůnu. Má poslední šanci

16.10. 15:59

Dobře naladěná a s odhodláním co nejlépe zakončit sezonu dnes odletěla tenistka Karolína Plíšková do Singapuru. V případě zisku titulu na Turnaji mistryň by... více