Karolína Plíšková si v neděli v Madridu zahraje o dosud nejcennější trofej z antuky. Na cestě za celkově 13. titulem v kariéře jí stojí britská tenistka Johanna Kontaová, s níž má... více

Karolína Plíšková oplatila Sakkariové loňskou porážku.

Turnaj v Římě
Sladká vendeta. Plíšková se pomstila Sakkariové, zahraje si finále

Aktualizováno 18.05. 22:43Karolína Plíšková si v Římě vybojovala postup do největšího finále na antukových turnajích. Marii Sakkariové z Řecka vrátila loňské vyřazení v italské... více

Tenista Novak Djokovič.

Djokovič odvrátil v nočním dramatu s Del Potrem dva mečboly

Novak Djokovič odvrátil ve čtvrtfinále římského turnaje dva mečboly a hluboko po půlnoci se radoval z výhry 4:6, 7:6, 6:4 nad Juanem Martínem del Potrem. Ve... více

Karolín Plíšková došla v Římě poprvé do semifinále.

WTA Řím
Parádní obrat dostal Plíškovou do semifinále, Vondroušová padla

Aktualizováno 17.05. 19:28Tenistka Karolína Plíšková postoupila na antukovém turnaji v Římě do semifinále a v italské metropoli si připsala životní úspěch. V duelu bývalých světových... více

Petra Kvitová na turnaji v Madridu.

Tenis
Karolína Plíšková zvládla třísetový boj, Kyrgios udělal ostudu

16.05. 16:11 Aktualizováno 16.05. 23:44

UVNITŘ KOMPLETNÍ VÝSLEDKY. Tenistka Markéta Vondroušová na antukovém turnaji v Římě zvládla dva třísetové zápasy a postoupila do čtvrtfinále. Nejprve i ve... více

Maria Šarapovová nehraje od ledna.

Bývalá jednička
I French Open bude bez Šarapovové. Ještě nemá sílu v ruce

16.05. 07:33

Operované rameno nepustí bývalou světovou jedničku Marii Šarapovovou ani na grandslam do Paříže. Vítězka French Open z let 2012 a 2014 po únorové operaci stále... více

French Open
Šafářová kartu do kvalifikace dvouhry na Roland Garros nedostala

15.05. 20:30

Lucie Šafářová neuspěla s žádostí o divokou kartu do kvalifikace dvouhry na Roland Garros a v Paříži se tak s mezinárodní tenisovou scénou rozloučí ve čtyřhře.... více

Česká tenistka Petra Kvitová.

Anketa
Kvitová získala ocenění pro nejlepší tenistku měsíce dubna

15.05. 10:20

Tenistka Petra Kvitová byla vyhlášena nejlepší hráčkou měsíce dubna na okruhu WTA. Česká jednička, která se po premiérovém triumfu ve Stuttgartu stala první... více

Česká tenistka Markéta Vondroušová.

Vondroušová porazila v derby Strýcovou, postupuje i Plíšková

14.05. 16:37 Aktualizováno 14.05. 21:25

Karolína Plíšková postoupila na antukovém turnaji v Římě do osmifinále. Čtvrtá nasazená tenistka porazila ve druhém kole Australanku Ajlu Tomljanovicovou 6:3,... více

Šokující, otřesné... Tenisová elita se pustila do rozhodčího.

Hrubý omyl
Šokující, otřesné... Tenisová elita se pustila do rozhodčího

13.05. 06:00 Původní zpráva

Školáckou hrubku předvedl jeden ze sudích na turnaji v Římě. Umpirový rozhodčí Gianluca Moscarella pochybil hned v prvním zápase a rozhodně se neuvedl nejlépe.... více

Talentovaný Řek na titul nedosáhl, v Madridu slaví Djokovič.

Antukový turnaj
Talentovaný Řek na titul nedosáhl, v Madridu slaví Djokovič

12.05. 22:26

Novak Djokovič vyhrál antukový turnaj v Madridu a letos získal druhý titul, na který čekal od lednového triumfu na grandslamovém Australian Open. Nejvýše... více

Česká tenistka Barbora Strýcová.

Český úspěch
Strýcová získala deblový titul v Madridu a bude světovou trojkou

11.05. 15:03 Aktualizováno 11.05. 15:09

Tenistka Barbora Strýcová získala na antukovém turnaji v Madridu druhý letošní titul ve čtyřhře a třetí společný se Sie Šu-wej z Tchaj-wanu. Pátá nasazená... více

Česká tenistka Karolína Plíšková a její radost po jednom z vyhraných zápasů (ilustrační foto).

Česká hráčka
Proč jsou tenistky tak vyrovnané? Nejsme muži, objasňuje Plíšková

11.05. 06:00 Původní zpráva

V mužském tenise je hrstka hráčů, kteří se drží na vrcholu, podávají konzistentní výkony a ze svého výjimečného standardu uhnou jen málokdy. Zato vsadit si na... více

Strýcová si zahraje o titul, Djokovič jde dál bez boje.

Turnaj v Madridu
Strýcová si zahraje o titul, Djokovič jde dál bez boje

10.05. 17:43

Tenistka Barbora Strýcová si na turnaji v Madridu zahraje o druhý letošní titul ve čtyřhře. Česká hráčka spolu se Sie Šu-wej porazily v semifinále Veroniku... více

Kvitová vyhořela, v Madridu titul neobhájí.

Kvitová vyhořela, v Madridu titul neobhájí

09.05. 23:56

Tenistka Petra Kvitová titul na antukovém turnaji v Madridu neobhájí. Ve čtvrtfinálové duelu podlehla v repríze loňského finále Kiki Bertensové z Nizozemska... více

Pod Ósakaovou se klepe trůn, Djokovič soupeře smetl.

Pod Ósakaovou se klepe trůn, Djokovič soupeře vyškolil

09.05. 19:18

Japonská tenistka Naomi Ósakaová vypadla na turnaji v Madridu ve čtvrtfinále a může příští týden přijít o místo světové jedničky. V čele žebříčku WTA ji... více

Tenistka Petra Kvitová.

Letos potřetí
Kvitová se uchází o ocenění pro hráčku měsíce WTA

09.05. 17:49

Tenistka Petra Kvitová je letos už potřetí v nominaci na ocenění asociace WTA pro nejlepší hráčku měsíce. Aktuální česká jednička, která se o tento titul... více

Tenistka Serena Williamsová na galavečeru Met Gala.

Tenisové hvězdy
Tenistky vyměnily rakety za róby, Williamsová přišla v teniskách

09.05. 06:00 Původní zpráva

Tenisová sezona je v plném proudu, přesto si některé hráčky z kurtu odskočily na prestižní galavečer Met Gala. Již tradiční květnové akce, která má podpořit... více

Obhajoba titulu
Skvěle podávající Kvitová nedala francouzské soupeřce šanci

08.05. 21:58

Tenistka Petra Kvitová dál kráčí na turnaji v Madridu za obhajobou titulu a drží letos antukovou neporazitelnost. I díky výbornému servisu si v osmifinále ve... více

Karolína Plíšková v Madridu skončila.

Sestry Plíškovy skončily brzy, Federer zažil vítězný návrat

07.05. 18:47 Aktualizováno 07.05. 22:25

UVNITŘ VŠECHNY TURNAJOVÉ VÝSLEDKY. Tenistka Karolína Plíšková na antukovém turnaji v Madridu druhý třísetový zápas za sebou proti soupeřce z Ukrajiny... více