Turnaj v Buenos Aires
Souboj tenisových nováčků v bitvě o titul vyhrál Ruud

Jednadvacetiletý norský tenista Casper Ruud vyhrál na antuce v Buenos Aires poprvé turnaj ATP. Portugalce Pedra Sousu ve finále porazil 6:1, 6:4 a ve světovém žebříčku si polepší... více

Tenistka Bertensová po roce opět vyhrála turnaj v Petrohradu.

Tenis
Bertensová obhájila titul v Petrohradu

Nizozemská tenistka Kiki Bertensová po roce znovu vyhrála turnaj v Petrohradu. Světová osmička v dnešním finále porazila 6:1 a 6:3 Jelenu Rybakinovou z... více

Česká tenistka Karolína Muchová.

Česká tenistka
Životní sezona a konec. Muchovou už nepovede trenér Miške

Tenistka Karolína Muchová mění trenéra. Loňská čtvrtfinalistka Wimbledonu na sociálních sítích oznámila, že ukončila spolupráci se slovenským koučem Emilem... více

Ta podoba! Fanoušek vymodeloval Djokoviče, ten se odvděčil.

Tenis
Ta podoba! Fanoušek vymodeloval Djokoviče, ten se odvděčil

Původní zpráva Mezi nejlepší tenisty všech dob se bezpochyby řadí aktuální světová jednička Novak Djokovič. Sezónu zahájil perfektně, srbský tenista se veze na vítězné vlně.... více

Po turnajové jedničce Daniilu Medveděvovi skončil v Rotterdamu i druhý nasazený Stefanos Tsitsipas.

Tenis
Tsitsipas nevyužil pět brejkbolů a v Rotterdamu vypadl

13.02. 17:54

Po turnajové jedničce Daniilu Medveděvovi skončil v Rotterdamu i druhý nasazený Stefanos Tsitsipas. Řeckého tenistu a světovou šestku vyřadil v boji o... více

Kvitová se na úvod turnaje v Petrohradu pořádně zapotila.

Tenis
Kvitová se na úvod turnaje v Petrohradu pořádně zapotila

13.02. 16:25

Tenistka Petra Kvitová zvládla na turnaji v Petrohradu s velkými problémy úvodní duel s Alison van Uytvanckovou. Třetí nasazená Češka, jež měla v prvním kole... více

Česká tenistka Karolína Plíšková.

Tenis
Těžký los. Česky znají soupeřky pro finálový turnaj Fed Cupu

11.02. 19:21 Aktualizováno 11.02. 21:22

České tenistky se v základní skupině D finálového turnaje Fed Cupu utkají s Německem a Švýcarskem. Tým kapitána Petra Pály tak může narazit na bývalou světovou... více

Česká tenistka Markéta Vondroušová.

Turnaj v Petrohradu
Brzký konec. Vondroušová nestačila na Tomljanovicovou

11.02. 17:57

Markéta Vondroušová vypadla na turnaji v Petrohradu v prvním kole. Pátá nasazená česká tenistka nedotáhla do konce nadějně rozehraný zápas s Ajlou... více

Alexandr Bublik na turnaji v Montpellier.

Tenis
Na setbol podání spodem. Kazachovi se kulišárna vymstila

11.02. 06:30 Původní zpráva

Na takové údery jsme zvyklí spíše od Nicka Kyrgiose. Podání spodem si však před několika dny zkusil i kazašský tenista Alexandr Bublik a neuspěl. Mrzet to... více

Tenistka Kateřina Siniaková.

Tenis
Siniaková v Petrohradu nezastavila sérii porážek

10.02. 14:11

Tenistka Kateřina Siniaková si na okruhu WTA připsala šestou singlovou porážku v řadě. V Petrohradu podlehla Jeleně Rybakinové z Kazachstánu 3:6, 4:6 a halový... více

Chilský tenista Cristian Garín.

Tenis
Garín vyhrál antukový turnaj v Córdobě a má třetí titul

10.02. 10:26

Chilský tenista Cristian Garín získal v Córdobě třetí titul na okruhu ATP. Finále s domácí nasazenou jedničkou Argentincem Diegem Schwartzmanem otočil ve... více

Jiří Veselý.

Tenis
Satisfakce Veselého. Lepší začátek roku jsem si nemohl přát, řekl

10.02. 05:45

Český tenista Jiří Veselý si titulem na turnaji ATP v Puné splnil jeden ze dvou letošních cílů. více

Radost českého tenisty Jiřího Veselého.

Tenis
Druhý titul v kariéře. Veselý ovládl turnaj v Puné

09.02. 15:04 Aktualizováno 09.02. 16:51

Tenista Jiří Veselý získal po pěti letech druhý titul kariéry ve dvouhře na okruhu ATP. Ve finále turnaje v indickém Puné zdolal osmého nasazeného Jegora... více

Serena Williamsová poprvé ve Fed Cupu poznala hořkost porážky.

Tenis
Serena a Keninová ve Fed Cupu padly, přesto USA postupují

09.02. 10:06

Bývalá světová jednička Serena Williamsová poprvé ve Fed Cupu prohrála dvouhru. více

Rafael Nadal s Rogerem Federerem.

Exhibice
Padesát tisíc diváků. Federer s Nadalem přilákali rekordní návštěvu

08.02. 11:16

Roger Federer si poprvé zahrál tenis ve své "druhé vlasti" Jihoafrické republice a v exhibici v Kapském Městě porazil 6:4, 3:6, 6:3 svého dlouholetého rivala... více

Vítězka Australian Open potrestána za doping. Ukončí kariéru?

Tenis

05.02. 20:56

Americká tenistka Abigail Spearsová byla potrestána za doping na loňském US Open zákazem startů na 22 měsíců. Osmatřicetiletá vítězka Australian Open ve... více

Po půstu konečně postup! Veselý je v Indii ve čtvrtfinále.

Tenis
Po půstu konečně postup! Veselý je v Indii ve čtvrtfinále

05.02. 17:28

Tenista Jiří Veselý se po deseti měsících dostal na okruhu ATP do čtvrtfinále. Český hráč dnes na tvrdém povrchu v indickém Puné porazil ve 2. kole sedmého... více

Americká tenistka Serena Williamsová.

Tenisová legenda
Serena v honbě za rekordním titulem. Chce to změnu, říká trenér

05.02. 05:30 Původní zpráva

Serena Williamsová bude muset ve své hře něco změnit, aby konečně vyrovnala rekord Margaret Courtové v počtu grandslamových titulů ze dvouhry. Tvrdí to alespoň... více

Česká tenistka Kristýna Plíšková.

Tenis
Plán Kr. Plíškové: stabilní výkony a deblový úspěch se sestrou

03.02. 17:10

Tenistka Kristýna Plíšková má před sebou dvě výzvy. Do letošní sezony vstoupla hubenější, lépe fyzicky připravená a ráda by se jednou ve dvouhře dostala do... více

Karolína Plíšková.

České tenistky
Plíšková je po Australian světovou trojkou, Kvitová mimo Top 10

03.02. 11:08

Tenistka Karolína Plíšková klesla ve světovém žebříčku po Australian Open, na němž vypadla už před branami osmifinále, z druhého na třetí místo. Druhá nejlepší... více