Američanka Pegulaová je v Melbourne překvapivě ve čtvrtfinále

15.02.2021 09:10

Česká tenistka Karolína Muchová.

Úspěch v Melbourne vynesl Muchovou v žebříčku na 22. místo

Karolína Muchová si po semifinálové účasti na Australian Open polepšila ve světovém žebříčku o pět míst na dvaadvacátou pozici. více

Česká tenistka Karolína Plíšková.

Grandslamový turnaj
Karolína Plíšková postoupila za 47 minut, tři Češky končí

Česká tenistka Karolína Plíšková vstoupila do Australian Open jednoznačnou výhrou. Za 47 minut v úterý porazila Italku Jasmine Paoliniovou 6:0, 6:2. více

Ilustrační foto.

Federer si po dvou operacích kolena bude muset od tenisu odpočinout

Šestinásobný vítěz Roger Federer se nezúčastní únorového Australian Open. Devětatřicetiletý švýcarský tenista ještě není připraven po dvou letošních operacích... více

Hokejisté Calgary Flames naskakují na led.

Stanleyův pohár
Rittich v brance nevydržel, Faksa pomohl gólem Dallasu k postupu

Aktualizováno 21.08. 10:30David Rittich vydržel v brance Calgary ve svém premiérovém startu v play-off NHL necelou třetinu. Inkasoval tři branky z devíti střel, jednou ho překonal i... více