08.09.2019 00:28 Aktualizováno 08.09. 10:04

Tenistka Bertensová po roce opět vyhrála turnaj v Petrohradu.

Tenis
Bertensová obhájila titul v Petrohradu

Nizozemská tenistka Kiki Bertensová po roce znovu vyhrála turnaj v Petrohradu. Světová osmička v dnešním finále porazila 6:1 a 6:3 Jelenu Rybakinovou z... více

Česká tenistka Karolína Muchová.

Česká tenistka
Životní sezona a konec. Muchovou už nepovede trenér Miške

Tenistka Karolína Muchová mění trenéra. Loňská čtvrtfinalistka Wimbledonu na sociálních sítích oznámila, že ukončila spolupráci se slovenským koučem Emilem... více

Kvitová se na úvod turnaje v Petrohradu pořádně zapotila.

Tenis
Kvitová se na úvod turnaje v Petrohradu pořádně zapotila

Tenistka Petra Kvitová zvládla na turnaji v Petrohradu s velkými problémy úvodní duel s Alison van Uytvanckovou. Třetí nasazená Češka, jež měla v prvním kole... více

Tenistka Kateřina Siniaková.

Tenis
Siniaková v Petrohradu nezastavila sérii porážek

Tenistka Kateřina Siniaková si na okruhu WTA připsala šestou singlovou porážku v řadě. V Petrohradu podlehla Jeleně Rybakinové z Kazachstánu 3:6, 4:6 a halový... více