Bencicovou opět trápí zranění, Švýcarka přijde o start na antuce

Sport
1. 4. 2018 14:33
Švýcarská tenistka Belinda Bencicová.
Švýcarská tenistka Belinda Bencicová.

Další zdravotní problémy opět sužují talentovanou švýcarskou tenistku Belindu Bencicovou. Jednadvacetiletá bývalá světová sedmička má únavovou zlomeninu v chodidle, kvůli níž zrušila domácí turnaj v Luganu, a přijde o začátek antukové sezony.

Bencicová, vítězka dvou turnajů na okruhu WTA, loni laborovala se zápěstím a o rok dříve se zády. Letos zahájila sezonu triumfem s Rogerem Federerem na Hopmanově poháru, pak na Australian Open porazila Venus Williamsovou a Švýcarsko reprezentovala v únoru v Praze ve čtvrtfinále Fed Cupu.

Následně ale odehrála jen dva turnaje, v Miami už nyní chyběla. "Hrozně jsem se těšila na domácí fanoušky, ale bohužel v Luganu nemůžu hrát," oznámila na sociálních sítích. Tři týdny po turnaji ve Švýcarsku by chtěla startovat na J&T Banka Prague Open na antuce ve Stromovce, kde se od 30. dubna představí i celá česká špička.

Autor: ČTK Foto: ČTK , ZUMA/Slavek Ruta

Další čtení

Fanoušci brněnské Komety - ilustrační foto

Opilý fanoušek Komety napadl trenéra Sparty. Nepřijatelné, říkají Pražáci

Sport
15. 9. 2025

Americký sprinter Knighton dostal čtyřletý trest za doping

Sport
12. 9. 2025
Přípravné fotbalové utkání: Česko - Saúdská Arábie, 1:1

Česko zklamalo! S outsiderem jen remíza a pískot z tribun

Sport
9. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ