Turnaj v Monte Carlu
Bez Štěpánka zatím vítězí. Djokovič prošel do osmifinále

18.04.2018 15:54

Srbský tenista Novak Djokovič vyhrál na antukovém turnaji v Monte Carlu i druhý zápas po ukončení spolupráce s trenéry Andrem Agassim a Radkem Štěpánkem. V utkání s Chorvatem Bornou Čoričem proměnil po více než dvouhodinovém boji desátý mečbol a zvítězil 7:6, 7:5. V osmifinále čeká bývalou světovou jedničku pátý nasazený Rakušan Dominic Thiem.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Grigor vyradil Kolsche, Bubnovac dostal v setu druhom nakladacku a musi v treti, nu a Milos zakončá program vpodvecer. Skvele zpravy z Berdychova bydliste

0 hlasů

Takze prvni set cez TB za Bubnovacem. Vsak ano, zabubnuje a soupere znervozni. Ale Thiem jak by pres sve mladi neznal zakladni poucku. V TB dvojchyba nepatri. Vedl vsak 5-3 40-15 na servisu. Ach ta hlava . zatim postoupil Sasa a Skrcek. Dimitrov- Kolsch rezba jak ma byt. Rozhodujici set sa hrá

0 hlasů

Milose čeká silný kalibr. Nasazená dvojka Cilic, nemá co ztratit. Nadala čeká Khachanov. Berdycha noční můra. Lze ještě počítat s Berdychem? 4 Němci v OF, program začne zrovna jejich derby. Vůbec centr nabízí super podívanou: Saša, Bubnovac, Bobulac, Milos

0 hlasů

Dnes mi překvapilo vyřazení Fogniniho, Schwartzmana a hladký postup Kolsche. Kluk se pochlapil

0 hlasů

Za hodinu 25 minut zvládl své představení Milos. Nyní ho čeká lepší ze závěrečného utkání dne Verdasco- Cilic. To už silný antukový kalibr jeden jak druhý. On může jen překvapit.

0 hlasů

Bubnoval pěkně, najma v TB. Coric mu ještě navíc při 4-1 v něm pomohl nevídanou minelou u sítě. A to vedl 4-1 v prvém setu. Tak teď tedy Thiem