Fed Cup
Češky se připravují na Španělky. Zatím bez Siniakové a Šafářové

05.02.2017 17:06

Hubert Hurkacz zvládl hned své první finále na turnaji ATP, do kterého se probojoval.

Tenis
Polská radost po 37 letech. Hurkacz vyhrál generálku na US Open

Generálku na US Open vyhrál ve Winston-Salemu polský tenista Hubert Hurkacz a na okruhu ATP získal první titul. V sobotním finále mu podlehl nejvýše nasazený... více

Tenistku Petru Kvitovou čeká v prvním kole US Open Denisa Allertová.

Tenis
Dvě české derby. Los ženského US Open byl nemilosrdný

V prvním kole tenisového US Open se odehrají dvě české derby. Turnajová trojka Karolína Plíšková se střetne s Terezou Martincovou, nasazená šestka Petra... více

Tereza Martincová.

Tenis
Allertová s Martincovou si zahrají hlavní soutěž US Open

Denisa Allertová a Tereza Martincová rozšíří početnou kolonii českých tenistek v hlavní soutěži US Open na deset. Obě v kvalifikaci v New Yorku zvládly i... více

Česká tenistka Kateřina Siniaková.

Tenis
Siniaková nestačila na Polku a v Bronxu si finále nezahraje

Aktualizováno 24.08. 10:05Tenistka Kateřina Siniaková prohrála v semifinále turnaje v New Yorku s Magdou Linetteovou z Polska a prvního finále od loňského ledna se v generálce na US... více