Cítím v sobě, že můžu vyhrát grandslam, říká Plíšková

Autor: - tve -, ČTK

Americká tenistka Sloan Stephensová porazila na úvod Masters Naomi Osakaovou.

Turnaj mistryň
Stephensová porazila vítězku US Open, úřadoval i sběrač míčků

Američanka Sloane Stephensová zvládla lépe duel debutantek na tenisovém Turnaji mistryň. V souboji posledních šampionek grandslamového US Open porazila v... více

Rennae Stubbsová už po závodech jezdit příliš nechce. Karolínu Plíškovou však přijela podpořit.

Tenis
Stubbsová: Chci objevit, jak moc může být Plíšková dobrá hráčka

Australanka Rennae Stubbsová se během tenisové kariéry nacestovala až až a nejraději by už zůstala doma, ale to by prý Karolíně Plíškové nemohla udělat.... více

Karolína Plíšková po výhře.

Spokojená Plíšková: Tak dobrou hráčku jsem dlouho neporazila

S klidem a bez paniky rozehrála tenistka Karolína Plíšková na vítězné vlně Turnaj mistryň. V Singapuru si na úvod vyšlápla na obhájkyni trofeje Dánku Caroline... více

Radost ruského tenisty Kačanova.

ATP
Rus Chačanov získal domácí titul, slaví také Tsisipas a Edmund

Aktualizováno 21.10. 18:35Tenista Karen Chačanov získal před domácím publikem v Moskvě třetí titul v kariéře. Třetí nasazený Rus ve finále porazil 6:2, 6:2 Francouze Adriana Mannarina,... více