Davis Cup: Proti Švýcarsku i s Berdychem

05.09.2007 09:09

Borna Čorič poslal Chorvatsko v nedělní dvouhře do finále Davis Cupu.

Davis Cup
Čorič poslal Chorvaty do finále, kde vyzvou Francii

Soupeři Francie v posledním finále Davis Cupu v tradičním formátu budou tenisté Chorvatska, kteří v semifinále v Zadaru porazili 3:2 Spojené státy. Rozhodující... více

Jiří Veselý.

Prohra v Austrálii
Smutný Veselý: Nevím, jestli jsem do Davis Cupu platný hráč

Tenista Jiří Veselý opět potvrdil, že mu v Davisově poháru příliš nedaří. V úvodní dvouhře zápasu 1. kola v Austrálii po výkonu plném chyb a nervozity podlehl... více

Velká česká radost.

Davis Cup
Životní zápas? Rosol doufá, že ne. Berdych přemítal o budoucnosti

Původní zpráva Tenisté zvládli v úvodním kole Davis Cupu velké drama s Německem, když rozhodující bod v hannoverské hale získal Lukáš Rosol po výhře 2:6, 3:6 a 1:6 nad... více

Tenista Andy Murray.

Tenis
Britové mají Davis Cup na dosah. Bratři Murrayové ovládli čtyřhru

Aktualizováno 28.11. 21:00Britské tenisty dělí ve finále Davisova poháru jediné vítězství od zisku slavné Salátové mísy po 79 letech. Andy a Jamie Murrayové zdolali ve čtyřhře belgický... více