Na Srby v plné síle, Česko nasadí Berdycha se Štěpánkem

7. 4. 2012 13:59
S Tomášem Berdychem (foto) nastoupí ve čtyřhře proti Srbsku i Radek Šěpánek.
S Tomášem Berdychem (foto) nastoupí ve čtyřhře proti Srbsku i Radek Šěpánek.

Zkušení Tomáš Berdych s Radkem Štěpánkem budou usilovat v pražské vysočanské areně o druhý bod ve čtvrtfinálovém zápase Davisova poháru proti srbským tenistům. Oba absolvovali páteční dvouhry - Berdych nejprve vyhrál nad Viktorem Troickým a následně Štěpánek v pětihodinovém maratonu podlehl Janku Tipsarevičovi. Za stavu 1:1 budou bojovat o druhý bod od 15.00.

Štěpánek dohrál vyčerpávající zápas až po půl jedenácté večer a v závěru ho braly křeče, nebylo proto jasné, zda zvládne sobotní debl. Čtyřhru s Berdychem v Davis cupu prohrál pouze jednou z deseti zápasů.

Český tým na facebooku oznámil, že do čtyřhry vyrukuje domácí pár v nejsilnější sestavě. "Jdeme na to, vše OK, a tak nastoupí Tomáš a Radek," uvedl. Srbové mají v nominaci šestého deblistu světa Nenada Zimonjiče a Ilju Bozoljace.

On-line deník TÝDEN.CZ vám z utkání přinese podrobnou on-line reportáž.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Řidič v Plzni vjel do lidí na zastávce. Srazil matku s dítětem

Domácí
17. 10. 2025
ilustrační foto

Muž, který napadl prodavačku motorovou pilou, byl obviněn z vraždy

Domácí
17. 10. 2025
Nicholas Winton v roce 2014 na Pražském hradě

Wintonovy děti v Brně vzpomínají na svého zachránce. Bude tam mít muzikál

Kultura
17. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ