Davis Cup
Tenisté USA si po šesti letech zahrají semifinále, dál jde i Francie

08.04.2018 10:38 Aktualizováno 08.04. 19:13

Tenisté Spojených států amerických postoupili poprvé od roku 2012 do semifinále Davis Cupu. Rekordmani soutěže s 32 triumfy vedou ve čtvrtfinále proti oslabené Belgii v Nashvillu 3:0 po čtyřhře. Francouzi, kteří obhajují loňské vítězství, postoupili po výhře v Itálii. V něm v září doma přivítají Španělsko, které po velké bitvě zdolalo Německo 3:2.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Chorvate postupu velmi blízko. Cilice 6-1,6-1. Mezi Ferrerem a Kohlschreiberem se odehrává práva bitva. Už první set musel do TB.

0 hlasů

Fogninimu ten exces v setu 3 nepomohl. Hladce ztratil TB a i čtvrtý set mu nepatřil. Dalším semifinalistou je tedy Francie. Francie i USA čekají na své soupeře.

0 hlasů

Ve Valencií se bude hrát rozhodující páté utkání, v Itálii zas exceluje blázen Fognini. Při stavu 1-1 a setbolu doslova rozlomil raketu. Nu tak 5-5 a bude podávat

0 hlasů

Nyni jsou na antuce v plném proudu zbylá čtvrtfinále. Nadal již ve svém starém módu drtí Sašu Zverev- 6-1,6-4,4-1. V Itálii je utkání o poznání vyrovnanější Fognini- Pouille. Nejspíše obě ČF rozhodnou až páta utkání. Tak má DC vypadat