Další titul
Den českých tenistek završen, Plíšková ovládla Taškent

01.10.2016 13:09 Aktualizováno 01.10. 16:15

Karolína Plíšková vyhrála třináctý turnaj v kariéře, v Praze představila repliku.

Česká tenistka
Výsledkově nejlepší sezona. Jsem stabilní a solidní, těší Plíškovou

Původní zpráva Před nadcházejícím antukovým Roland Garros dosáhla nejtěžšího turnajového vítězství v kariéře. Tenistka Karolína Plíšková odlétá do Paříže posílená o nečekaný... více

Karolína Plíšková si polepšila díky jejímu nejcennějšímu antukovému titulu.

Žebříček
Karolína Plíšková je po triumfu v Římě světovou dvojkou

Tenistka Karolína Plíšková po triumfu na turnaji v Římě poskočila na druhé místo světového žebříčku. Sedmadvacetiletá hráčka se posunula díky zisku... více

Karolína Plíšková po výhře na turnaji v Římě.

Triumf z Říma
Nikdo mi před turnajem nevěřil, ani já sobě, řekla Plíšková

Zázraky se dějí a pro Karolínu Plíškovou se jeden stal v Římě. Tenistku nedávno trápil záhadný vir, navíc se Královna es, jak se jí díky skvělému podání říká,... více

Karolína Plíšková pózuje s trofejí.

Tenis
Plíšková ovládla turnaj v Římě, bude světovou dvojkou

Aktualizováno 19.05. 19:01Karolína Plíšková slaví jako druhá česká tenistka v historii titul na turnaji v Římě. Ve finále porazila Britku Johannu Kontaovou 6:3 a 6:4, vybojovala... více