Djokovič zkompletoval triumfy. French Open vyhrál poprvé

05.06.2016 18:35 Aktualizováno 05.06. 19:26

Americká tenistka Sloan Stephensová porazila na úvod Masters Naomi Osakaovou.

Turnaj mistryň
Stephensová porazila vítězku US Open, úřadoval i sběrač míčků

Američanka Sloane Stephensová zvládla lépe duel debutantek na tenisovém Turnaji mistryň. V souboji posledních šampionek grandslamového US Open porazila v... více

Rennae Stubbsová už po závodech jezdit příliš nechce. Karolínu Plíškovou však přijela podpořit.

Tenis
Stubbsová: Chci objevit, jak moc může být Plíšková dobrá hráčka

Australanka Rennae Stubbsová se během tenisové kariéry nacestovala až až a nejraději by už zůstala doma, ale to by prý Karolíně Plíškové nemohla udělat.... více

Radost ruského tenisty Kačanova.

ATP
Rus Chačanov získal domácí titul, slaví také Tsisipas a Edmund

Aktualizováno 21.10. 18:35Tenista Karen Chačanov získal před domácím publikem v Moskvě třetí titul v kariéře. Třetí nasazený Rus ve finále porazil 6:2, 6:2 Francouze Adriana Mannarina,... více

Karolína Plíšková vstoupila do Turnaje mistryň vítězně.

WTA
Plíšková na úvod Masters přehrála Wozniackou, Kvitová prohrála

Aktualizováno 21.10. 15:36Rozdílně vstoupily české tenistky do Turnaje mistryň. Petra Kvitová v Singapuru prohrála s Ukrajinkou Elinou Svitolinovou dvakrát 3:6, zato Karolína Plíšková v... více