Extrasmůla sázkaře. Kvitová ho připravila o tři miliony

Sport
14. 1. 2014 17:56
Tenistka Petra Kvitová.
Tenistka Petra Kvitová.

Neuvěřitelnou smůlu měl odvážný sázkař, který přiřadil na tiket k sedmnácti svým tipům i zápas Petry Kvitové. O třímilionovou výhru ho připravila právě česká reprezentantka velmi překvapivou prohrou v prvním kole Australian Openu, když podlehla Thajce Luksicou Kumkhumovou 2:6, 6:1 a 4:6.

Nebojácný tipér vsadil na vybrané sázkové příležitosti s kurzem 50:1 hned šedesát tisíc korun, a tak se mohl v případě úspěchu radovat ze tří milionů. Nejlepší česká tenistka mu ale udělala čáru přes rozpočet, a to doslova. "Všechno mu vyšlo až na tu Kvitovou," potvrdil mluvčí Fortuny Petr Šrain zpravodajskému portálu Aktualne.cz.

Šance na výhru přitom měl veliké, protože výhra Kvitové byla oceněna velmi nízkým kursem 1,06. V praxi to znamená, že skoro v devatenácti případech z dvaceti by se radoval a svůj vklad výrazně navýšil. Utkání bylo pro sázkovou kancelář velmi výnosné, jelikož málokdo se odvážil tipovat proti české jedničce. "Náběr na samotný zápas činil necelých 700 tisíc. Na výhrách ze zápasu se vyplatilo 120 tisíc, nám tedy zůstalo zhruba 580 tisíc," uvedl Šrain.

Dlouhodobý trend ale ukazuje, že objem sázek na Petru Kvitovou klesá. "Sázkaři na ni kvůli její kolísavé výkonnosti už moc nesázejí," vysvětlil současný sázkový trend mluvčí Fortuny. "Většina sázkařů počítá s tím, že buď projde až do semifinále, nebo vypadne v prvním kole," doplnil.

Autor: - mar -Foto: ČTK

Další čtení

Argentinec Lionel Messi oslavuje svůj druhý gól během zápasu osmifinále mistrovství světa ve fotbale mezi Argentinou a Egyptem

Zázrak v Atlantě: Argentina dvanáct minut před koncem utekla hrobníkovi z lopaty

Sport
8. 7. 2026
ilustrační foto

Mistrovství světa FIFA přinese téměř devět miliard dolarů, uvedl Bloomberg

Sport
7. 7. 2026
Belgičan Hans Vanaken (20) slaví po vstřelení třetího gólu svého týmu během zápasu osmifinále mistrovství světa ve fotbale mezi Spojenými státy a Belgií

Konec snu pořadatelů: USA podlehly Belgii a další šampionát končí v osmifinále

Sport
7. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ