25.11.2016 16:00

Barbora Strýcová.

Česká tenistka
Strýcová v Dauhá prohrála, další Češky jdou dál

Tenistka Petra Kvitová otočila ve druhém kole turnaje v Dauhá zápas se Španělkou Carlou Suárezovou a vyhrála 4:6, 6:3, 6:0. Vítězka turnaje z roku 2018, která... více

Jiří Veselý.

Tenis
O finále Davis Cupu budou na Slovensku hrát Veselý i Rosol

Aktualizováno 24.02. 13:11V nominaci na utkání tenisového Davisova poháru na Slovensku nechybí současná česká jednička Jiří Veselý, kterého doplňují Lukáš Rosol, Zdeněk Kolář, Vít... více

Srbská tenisová jednička Novak Djokovič.

Tenis
Král s velkým K. Djokovič si s dětmi zahrál na ulici tenis

Původní zpráva Novak Djokovič si užívá zaslouženého volna, světová jednička čerpá energii na další utkání. Čerstvý vítěz Australian Open navštívil svou domovinu,... více

Tenistka Barbora Strýcová s tchajwanskou spoluhráčkou Sie Šu-wej porazily ve finále v Dubaji česko-čínský pár Barbora Krejčíková, Čeng Saj-saj.

Tenis
Strýcová porazila krajanku, v Dubaji slaví další deblový titul

Tenistka Barbora Strýcová s tchajwanskou spoluhráčkou Sie Šu-wej porazily ve finále v Dubaji česko-čínský pár Barbora Krejčíková, Čeng Saj-saj za téměř dvě... více