Hlaváčková se Strýcovou smetly Španělky a jsou v semifinále

Sport
5. 10. 2018 09:21
Hlaváčková se Strýcovou si v Pekingu zahrají o další finále.
Hlaváčková se Strýcovou si v Pekingu zahrají o další finále.

Andrea Sestini Hlaváčková s Barborou Strýcovou si zahrají v Pekingu o finále čtyřhry, už čtvrté společné z posledních pěti turnajů. České tenistky vyprovodily ve čtvrtfinále slovinsko-španělský pár Andreja Klepačová, María José Martínezová s "kanárem" po výhře 6:3 a 6:0.

Hlaváčková se Strýcovou už mají jistou účast na Turnaji mistryň v Singapuru a v Pekingu mohou přidat druhý společný titul po New Havenu. Pak hrály finále v Tokiu i ve Wu-chanu. V pekingském semifinále nyní mohou narazit na zkušenou krajanku Květu Peschkeovou s Američankou českého původu Nicole Melicharovou.

Ve čtvrtfinále dvouhry si dnes o životní úspěch zahraje Kateřina Siniaková. Vyzve světovou dvojku a vítězku letošního Australian Open Caroline Wozniackou z Dánska.

Autor: ČTK Foto: ČTK/ZUMA/AFP7

Další čtení

McLaren zazářil v Abú Dhabí: VELO proměnilo finále sezóny v senzaci

Sport
Aktualizováno: 8. 12. 2025 16:17

Norris je poprvé mistrem světa formule 1, v Abú Zabí mu stačilo třetí místo

Sport
7. 12. 2025
ilustrační foto

Popularita parkouru roste už 20 let, stačí základní zdatnost, říká český reprezentant

Sport
6. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV