Hlaváčková v Québecu na postup do semifinále nedosáhla

Sport
12. 9. 2014 21:32
Tenistka Andrea Hlaváčková se do semifinále v Québecu neprobojovala.
Tenistka Andrea Hlaváčková se do semifinále v Québecu neprobojovala.

Tenistka Andrea Hlaváčková byla na turnaji v Québecu blízko postupu do semifinále, kterým by vyrovnala své letošním maximum, nakonec ale duel s Julií Görgesovou za dvě hodiny a 47 minut prohrála 7:6, 5:7 a 2:6. Čtvrtfinálový zápas čeká ještě její bývalou deblovou partnerku Lucii Hradeckou, která nastoupí proti turnajové jedničce Venus Williamsové z USA.

Sedmadvacetiletá Hlaváčková vedla nad pátou nasazenou Němkou ve druhém setu 4:2 a podávala, o svůj servis ale přišla a dovolila soupeřce vrátit se do zápasu. Ve třetí sadě už česká tenistka na soupeřku nestačila.

Hlaváčkové se letos ve dvouhře na okruhu WTA příliš nedařilo a na vítězství čekala od konce ledna, kdy hrála semifinále v Pattaye. V Québecu je ve hře ještě ve čtyřhře, se svou nynější přemožitelnou nastoupí v semifinále proti dalšímu česko-německému páru Barbora Krejčíková, Tatjana Mariaová.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP

Další čtení

Čeští hokejisté prohráli s kanadou 0:5

Sport
12. 2. 2026
ilustrační foto

Helmu s obrázky zabitých Ukrajinců mu zakázali. Ale smí mít černou pásku

Sport
Aktualizováno: 10. 2. 2026 18:14
ilustrační foto

Dva Češi se pokusili dostat na olympiádu s falešnými průkazy a vstupenkami

Sport
10. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ