11.10.2015 05:00

Teniska Karolína Muchová.

Tenis
Nové maximum Muchové: po zisku titulu si polepšila

Tenistka Karolína Muchová si po zisku titulu na turnaji v Soulu polepšila ve světovém žebříčku o osm míst a 37. více

Tenis
Laver Cup potřetí ovládl výběr Evropy, rozhodl Zverev

Tenisté Evropy vyhráli i třetí ročník populárního Laver Cupu. V třídenní soutěži v Ženevě zvítězili nad Výběrem světa 13:11 na body, poslední rozhodující... více

Česká tenistka Karolína Muchová slaví první trofej na okruhu WTA.

Tenis
Jednoznačné finále! Muchová získala první titul v kariéře

Tenistka Karolína Muchová získala na turnaji v Soulu premiérový titul na okruhu WTA v kariéře. více

Rafa Nadal (vpravo) se domlouvá na signálu s parťákem Stefanosem Tsitsipasem.

Vtipné perličky
Laver Cup: Kyrgios si našel manželku, Nadal vysvětloval signály

Původní zpráva UVNITŘ VIDEA. Laver Cup jde do finále. Po dvou hracích dnech je Tým Evropy před hráči z celého světa ve vedení 7:5. Nedělní program načne čtyřhra Federera s... více