Jebavý postoupil v deblu do finále, může obhájit loňský titul

Sport
21. 9. 2018 19:21
Roman Jebavý může v Petrohradu obhájit titul v deblu.
Roman Jebavý může v Petrohradu obhájit titul v deblu.

Český tenista Roman Jebavý spolu s Matwé Middelkoopem z Nizozemska mohou v Petrohradu obhájit titul ve čtyřhře. V pátečním semifinále si v repríze loňského finále poradili 7:6, 1:6 a 10:8 s dvojicí Julio Peralta z Chile a Horacio Zeballos z Argentiny.

Jebavý s Middelkoopem ve finále, ve kterém bude český hráč usilovat o čtvrtý titul v kariéře, nastoupí buď proti Italům Matteu Berettinimu a Fabiu Fogninimu, nebo Maxi Mirnému z Běloruska a Philippu Oswaldovi z Rakouska.

Ve dvouhře potvrdil vracející se formu bývalý třetí hráč světa Švýcar Stan Wawrinka, který ve čtvrtfinále porazil 6:3 a 6:4 obhájce titulu Damira Džumhura z Bosny a Hercegoviny. Trojnásobný grandslamový vítěz, jenž se po zranění kolena propadl až 88. místo ve světovém žebříčku, postoupil do prvního semifinále od února.

Výsledky tenisového turnaje mužů v Petrohradu:

Čtyřhra - semifinále:

Jebavý, Middelkoop (3-ČR/Niz.) - Peralta, Zeballos (2-Chile/Arg.) 7:6 (7:4), 1:6, 10:8.

Dvouhra - čtvrtfinále:

Thiem (1-Rak.) - Medveděv (8-Rus.) 6:2, 3:6, 7:6 (7:2).

Autor: ČTK Foto: ČTK , ČTK/Lebeda Pavel

Další čtení

ilustrační foto

Ve Finsku poprvé závodí čistě ženský taneční pár v krasobruslení

Sport
4. 9. 2025

Česká vlna pokračuje: Vondroušová doplnila Lehečku a Krejčíkovou

Sport
1. 9. 2025
ilustrační foto

V Olomouci je prestižní mezinárodní soutěž obřích modelů letadel

Sport
Aktualizováno: 29. 8. 2025 15:55

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ