Nadal je ve skvělé formě, vyhrál další turnaj na antuce

Sport
24. 4. 2016 20:27
bez popisku 811772
bez popisku 811772

Rafael Nadal vyhrál domácí tenisový turnaj v Barceloně a 49. triumfem na antuce vyrovnal rekord Guillerma Vilase. Ve finále porazil Keie Nišikoriho 6:4, 7:5 a stejně jako před týdnem na Masters v Monte Carlu ovládl i barcelonský podnik už podeváté.

Čtrnáctinásobný grandslamový vítěz na antuce za poslední dva týdny ukazuje, že je skvěle připraven na Roland Garros, kde bude za měsíc útočit na jubilejní desátou trofej. V pěti zápasech v Barceloně neztratil Nadal ani set a bezpečně potvrdil roli turnajové jedničky.

Čtyřhru ovládli v katalánské metropoli američtí bratři Bob a Mike Bryanovi a oslavili už 111. společný titul.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Řádění fanoušků Slavie vyšetřuje policie jako trestné činy

Sport
13. 11. 2025
Zleva bývalý fotbalista Tomáš Řepka a režisér a promotér Petr Větrovský pózují s dresem West Hamu na tiskové konferenci k dokumentárnímu filmu

Film Řepka: Hříšník poodkryl tajemství ztracené týmové pokladny Sparty

Sport
12. 11. 2025
ilustrační foto

Turecký fotbal pohlcuje monstrózní aféra. Tisíc hráčů se asi zapletlo do sázek

Sport
11. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ