Praha večer uvidí Agassiho s Grafovou

Sport
7. 6. 2011 08:47
Tenisová legenda Andre Agassi se spolu s manželkou Steffi Grafovou představí v Praze na tenisové exhibici.
Tenisová legenda Andre Agassi se spolu s manželkou Steffi Grafovou představí v Praze na tenisové exhibici.

Slavní tenisoví manželé a bývalé světové jedničky Andre Agassi a Steffi Grafová budou hlavními hvězdami dnešní exhibice v pražské vysočanské aréně. Na kurtu se spolu s nimi objeví i české legendy Hana Mandlíková, Jana Novotná a Jiří Novák.

Zlatým hřebem večera bude dvouhra osminásobného grandslamového vítěze Agassiho s bývalou světovou pětkou Novákem. Po nich dojde na výjimečnou událost - Novák s Novotnou se postaví v mixu Agassimu s Grafovou, která od konce své kariéry hraje exhibice jen zřídka.

V akci budou držitelé 35 grandslamových titulů ve dvouhře - 22 jich má Grafová, její manžel osm, čtyři Mandlíková a jeden Novotná. Podle počtu prodaných vstupenek se chystá do ochozů téměř deset tisíc fanoušků.

Exhibice Advantage Tennis se koná od roku 2008, kdy se utkali Pete Sampras s Radkem Štěpánkem. Předloni se představil s dalšími hvězdami Švéd Stefan Edberg a loni tleskala Ostrava návratu Ivana Lendla.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační foto

BBC: Fotbaloví fanoušci jsou rozhořčeni kvůli americkým vízovým restrikcím

Sport
8. 6. 2026
 Lezec Adam Ondra na Světovém poháru v Praze

„Vůbec jsem to nečekal.“ Ondra přesto postoupil v Praze do finále

Sport
Aktualizováno: 7. 6. 2026 15:05
Henriette Jaegerová z Norska protíná cílovou čáru a vyhrává závod žen na 400 metrů před druhou Lurdes Glorií Manuelovou z České republiky

Manuel prorazila hranici 50 sekund. Zařadila se po bok Kratochvílové a Kocembové

Sport
5. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ