Šafářová s Benešovou končí v Dubaji ve druhém kole

Sport
22. 2. 2012 15:45
Tenistka Lucie Šafářová na turnaji v Dubaji.
Tenistka Lucie Šafářová na turnaji v Dubaji.

Tenistka Lucie Šafářová vypadla ve druhém kole turnaje v Dubaji se čtvrtou nasazenou Australankou Samanthou Stosurovou po prohře 1:6, 6:7 a 1:6. Ve stejné fázi soutěže skončila také Iveta Benešová a zbytek singlového turnaje se odehraje bez české účasti.

Šafářová podobně jako při posledním vzájemném duelu na loňském turnaji v Miami Stosurové jednoznačně podlehla v úvodním setu, na rozdíl od tehdejšího utkání ale zvládla tie-break v druhé sadě. Ve třetím setu nicméně česká dvojka znovu od počátku nestačila a s loňskou šampionkou US Open prohrála 1:6.

Benešové se pomstila Sabine Lisická za nedávnou porážku v 1. kole Fed Cupu, v němž mostecká rodačka otočila úvodní duel dvouhry a nasměrovala Češky ve Stuttgartu k postupu. Ve středu zvítězila Němka jasně 6:3 a 6:3 a srovnala vzájemný poměr zápasů na 2:2.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP

Další čtení

ilustrační foto

Ruské judo zpět na scéně. Poprvé od invaze vystoupí s národními symboly

Sport
27. 11. 2025
ilustrační foto

Česko v baráži outsiderem. Dánský trenér zpochybňuje jeho kvalitu

Sport
21. 11. 2025

Curacao se jako nejmenší země v historii kvalifikovalo na fotbalové MS

Sport
19. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV