Serena W. nebude ve Stanfordu obhajovat titul. Trápí ji loket

Sport
1. 8. 2015 05:00
Americká tenistka Serena Williamsová.
Americká tenistka Serena Williamsová.

Americká tenistka Serena Williamsová nebude příští týden obhajovat titul na turnaji ve Stanfordu. Světová jednička má stále problémy s pravým loktem, kvůli kterým před dvěma týdny nenastoupila na antukovém turnaji v Bastadu k zápasu druhého kola s Klárou Koukalovou.

"Mrzí mě, že nebudu ve Stanfordu startovat, ale potřebuji loket na 100 procent doléčit," uvedla na webu WTA Williamsová, která nechce riskovat, že by ji zranění připravilo o možnost získat na US Open kalendářní Grand Slam. Letos už totiž ovládla Australian Open, Roland Garros i Wimbledon.

Vyhrát v jednom roce všechny čtyři největší turnaje se dosud podařilo jen Maureen Connollyové (1953), Margaret Courtové (1970) a Steffi Grafové (1988).

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/Adam Ihse

Další čtení

ilustrační foto

Podmínkou k nákupu vstupenek na MS bude ověřený profil v programu FC REPRE

Sport
1. 4. 2026
Česko - Dánsko, finále play off evropské části kvalifikace o postup na mistrovství světa ve fotbale

Česko slaví historický postup na MS! Dánsko padlo v penaltovém rozstřelu

Sport
1. 4. 2026
ilustrační foto

Unikátní postup! Čeští fotbalisté si po 20 letech zahrají na mistrovství světa

Sport
1. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ