Serena Williamsová vynechá turnaj v Madridu, chce nabrat kondici

Sport
3. 5. 2018 14:17
Serena Williamsová vynechá nadcházející turnaj v Madridu. Chce se plně soustředit na Roland Garros.
Serena Williamsová vynechá nadcházející turnaj v Madridu. Chce se plně soustředit na Roland Garros.

Bývalá světová jednička Serena Williamsová se odhlásila z antukového turnaje v Madridu, který v letech 2012 a 2013 vyhrála. Šestatřicetiletá americká tenistka, jež se letos vrací na okruh WTA po porodu, dá přednost nabírání kondice před Roland Garros.

Třiadvacetinásobná grandslamová šampionka Williamsová v září přivedla na svět dceru a na kurtu se poprvé po mateřské pauze představila v březnu. Při svém debutu v Indian Wells vypadla ve třetím kole se sestrou Venus, na dalším turnaji v Maiami podlehla v úvodním utkání Japonce Naomi Ósakaové. Od té doby nehrála.

Z Madridu se odhlásila i bývalá světová dvojka Agnieszka Radwaňská. Polská tenistka se omluvila kvůli zranění zad.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/Lynne Sladky

Další čtení

ilustrační obrázek

Sparta zahájí boj o Ligu mistrů proti Lyonu, na Letné vzhlíží k historicky první výhře

Sport
3. 8. 2026
 Zleva nový španělský trenér české fotbalové reprezentace Santi Denia a jeho asistent Pablo Amo na mimořádné tiskové konferenci Fotbalové asociace ČR

Historický milník pro český fotbal: Reprezentaci poprvé v historii povede cizinec, španělský trenér Santi Denia

Sport
31. 7. 2026
ilustrační obrázek

Vzpoura proti FIFA pokračuje: Po UEFA a CONCACAF se staví na odpor i Asie

Sport
31. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ