Serena Williamsová vynechá turnaj v Madridu, chce nabrat kondici

Sport
3. 5. 2018 14:17
Serena Williamsová vynechá nadcházející turnaj v Madridu. Chce se plně soustředit na Roland Garros.
Serena Williamsová vynechá nadcházející turnaj v Madridu. Chce se plně soustředit na Roland Garros.

Bývalá světová jednička Serena Williamsová se odhlásila z antukového turnaje v Madridu, který v letech 2012 a 2013 vyhrála. Šestatřicetiletá americká tenistka, jež se letos vrací na okruh WTA po porodu, dá přednost nabírání kondice před Roland Garros.

Třiadvacetinásobná grandslamová šampionka Williamsová v září přivedla na svět dceru a na kurtu se poprvé po mateřské pauze představila v březnu. Při svém debutu v Indian Wells vypadla ve třetím kole se sestrou Venus, na dalším turnaji v Maiami podlehla v úvodním utkání Japonce Naomi Ósakaové. Od té doby nehrála.

Z Madridu se odhlásila i bývalá světová dvojka Agnieszka Radwaňská. Polská tenistka se omluvila kvůli zranění zad.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/Lynne Sladky

Další čtení

Slavnostní zahájení 23. ročníku Olympiády dětí a mládeže. Hokejista Roman Červenka zapálil olympijský oheň.

Ceremoniál se zapálením ohně zahájil v Praze Olympiádu dětí a mládeže

Sport
21. 6. 2026
Jezdec kategorie Moto2 Filip Salač

Dramata na Masarykově okruhu: Salač na bedně, premiérová výhra pro Danishe

Sport
21. 6. 2026
Utkání mistrovství světa ve fotbale Česko - Jihoafrická republika

Fanoušci v akci: Podívejte se na exkluzivní snímky z utkání Česko – Jihoafrická republika

Sport
21. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ