Turnaj v Madridu
Sestry Plíškovy skončily brzy, Federer zažil vítězný návrat

07.05.2019 18:47 Aktualizováno 07.05. 22:25

Tenistka Karolína Muchová na halovém turnaji v Moskvě na třetí finále v sezoně nedosáhla.

Turnaj v Moskvě
Muchová vypadla, Turnaj mistryň zná poslední účastnici

Tenistka Karolína Muchová na halovém turnaji v Moskvě na třetí finále v sezoně nedosáhla, v semifinále podlehla 4:6, 7:6, 1:6 domácí Rusce Anastasii... více

Plíšková se rvala, přesto olympijské vítězce podlehla.

Turnaj v Lucemburku
Plíšková se rvala, přesto olympijské vítězce podlehla

Tenistka Kristýna Plíšková podlehla v 2. kole turnaje v Lucemburku po téměř třech hodinách olympijské vítězce z Ria Mónice Puigové z Portorika 6:7, 6:3, 6:7.... více

Elina Svitolinová je sedmou účastnicí Turnaje mistryň v Číne.

Turnaj mistryň
Dvě Češky a obhájkyně. Kdo doplní elitní sedmičku?

Původní zpráva Prestižní Turnaj mistryň je za rohem, vyvrcholení tenisového kalendářního roku odstartuje za pár dní. Hostitelem je čínský Šen-čen, do kterého zavítá osm... více

Turnaj v Linci
Gauffová má prémiový titul, radost i na české straně

Patnáctiletá americká tenistka Cori Gauffová dotáhla nečekané tažení turnajem v Linci až k zisku prvního titulu v kariéře. V dnešním finále porazila 6:3, 1:6,... více